Осасуна изненада Леванте (видео)

23:56
Леванте потъпка добра възможност да се доближи на 3 точки от първата шестица на таблицата на испанската Примера дивисион, след като се претърпя домакински провал срещу Осасуна.

Гранотес регистрира неприятно поражение с 0:2 срещу борещият се за своето оцеляване тим на Хосе Луис Мендилибар. Първото попадение в срещата бе дело на иранския полузащитник Масуд Шоджаей, който се разписа в 87-ата минута. Победата на гостите бе подпечатана от Енрике Сола. Испанският нападател бе точен в 4-ата минута на добавеното време на мача.

Загубата остави Леванте на 10-о място в текущото класиране с 34 точки, на 6 от 6-ия Реал Сосиедад. Осасуна пък се отдалечи на 5 точки от зоната на изпадащите и вече е 14-и.