ЦСКА отстъпи минимално на Войводина в контрола

18:52
Отборът на ЦСКА допусна загуба с 0:1 от Войводина в предпоследната си контрола преди подновяването на българската "А"-футболна група.

Двубоят се игра на сръбска земя, в Нови Сад пред около 2000 зрители. Единственото попадение в срещата падна в 22-ата минута, когато червените бранители бяха надиграни от Александър Катай. Домакините бяха по-добрият отбор до почивката, но след 15-минутната пауза ЦСКА се активизира и създаде няколко опасни ситуации пред сръбската врата.

Наставникът на българския тим Миодраг Йешич започна със следната единайсеторка: Черни, Бандаловски, Попов, Крачунов, Венков, Саша, Анисе, Сержиньо, Варела, Чочев и Камбуров. Шанс за изява през второто полувреме получиха Господинов, Василев, Грънчов, Присо,Нюаджи и Делев.