Локо София стигна само до равенство срещу Видима

17:35
Локомотив София и Видима-Раковски завършиха наравно (2:2) в контролен мач по футбол, игран на доста тежък и разкалян терен на стадион "Обеля".

В 18-та минута Димитър Илиев спря технично топката на гърди и с точен удар в десния долен ъгъл откри резултата - 1:0 за Локомотив. Отборът от град Севлиево обаче бързо изравни. В 26-та минута Коларов бе изпуснат от защитата на столичани и резултатът стана 1:1, а в 35-та минута Русев с далечен удар изненада Валентин Галев и направи резултата 2:1 за Видима Раковски.

През второто полувреме условията за игра станаха много трудни, а действията на футболистите на двата отбора бяха затруднявани не само от терена, но и от дъжда, примесен със сняг.

В 74-та минута Искрен Писаров засече добро центриране от десния фланг и от непосредствена близост изпрати топката в мрежата - 2:2, при който резултат прозвуча и последният съдийски сигнал.