Челси с 4 гола за полувреме срещу Брентфорд (видео)

15:55
Челси разгроми с 4:0 като домакин Брентфорд в мач от 4-я кръг на ФА Къп. Двата тима стигнаха до преиграване след драматично 2:2 в първата среща. Всичките голове на втория сблъсък паднаха след почивката.

Още в 10-тата минута Моузес застраши вратата на гостите. Брентфорд отвърна с изстрел на Доналдсън. В 26-тата минута топката срещна гредата след шут на Оскар като късметът не бе на страната на бразилеца. 9 минути по-късно и Форшоу нямаше шанс в завършващата фаза.

Гол на гостите бе отменен в 39-тата минута, а в края на полувремето Оскар, Мата и Лампард създадоха напрежение пред вратата на Брентфорд, но до попадение не се стигна и така двата тима се оттеглиха при нулево равенство на почивката.

В 54-тата минута натискът на Челси даде резултат и Мата бе точен за 1:0. Преди това пропуски направиха Иванович и Моузес. Преднината на сините бе удвоена в 68-мата минута, когато Оскар реализира. Само 3 минути по-късно резултатът стана класически - 3:0  с гол на Лампард и чудесна асистенция на Мата. Разгромът продължи - в 81-вата минута Оскар намери отлично Тери и защитникът не сгреши - оформяйки крайното 4:0.

Състав на Челси: Чех, Коул, Тери, Иванович, Кейхил, Луис, Лампард, Моузес, Оскар, Ба, Мата

Състав на Брентфорд: Мур, Грейг, Логан, Бидуел, Дъглас, Адейеми, Диагурага, Дийн, Форшоу, Доналдсън, Трота

denislav.chakarov.3
18.02.2013 10:15

"Ние ще вкараме гол на Олд Трафорд" и според тебе 1 гол ще ви стигне? Уефалона както ги наричаш ви унижават 2 финала.... ( двата най-смешни финала).. преди да се присмееш на някого си помисли за това какво вие правите с "Уефалона" . А Челси изигра невероятно смешен мач! Ако съдията имаше усет за авантажа... мачът беше 0-1 на полувремето. Ба изигра много слаб мач! Иванович с куп грешки...общо взето Оскар и Лампард поведоха отбора за пореден път

torreschelsea9
17.02.2013 22:19

Оскар е УНИКАЛЕН !!! Невероятно докосване,невероятен дрибъл,изключително техничен,млад !!! Вярвам че той както и Мата,Азар,Моузес,Пиазон и Лукаку ще бъдат новото златно потекло на Челси !!! Млади и надеждни изключителни таланти *smile* !!!

ivanrealmadrid1
17.02.2013 20:36

стига ми трихте коментарите ... просто исках да напиша колко са досадни и умствено слаби феновете на червения съдийски гнусен отбор от манчастар *lol*

Deadly_teams
18.02.2013 10:06

Ние ли сме такива? Ти си СРАМ !!!!! За феновете на Реал Мадрид, само ти не коментираш като хората и се драчиш с ман ютд, айде гледай си алята мадриста където изоставате с 16 т. в първенството и от ШЛ ще отпаднете на 70%, защото Ютд 100% ще вкарат на Олд Трафорд, че то и за купата на краля може да отпаднете, че Уефалона може да ви скъса мрежата с голове от засади. Е то пак един гол х** видяхте.

petarata
17.02.2013 20:20

Уфф едни и също хейтъри са се събрали , няма ли модове тука ??

17.02.2013 16:18

PIMPDreamS Арабчето къде са ви момчетата от школата *joking* Така като гледам кои е вкарал головете само ще са от школата!!!

ganef
17.02.2013 17:08

Отговор знам от къде да давам !!! Ти недеи само да ми казваш !!!!

ReDeViL666
17.02.2013 17:03

Научи се откъде да даваш отговор!*thumb_down**thumb_down*

PIMPDreamS
17.02.2013 16:15

15 минути - 2:0 !!! срещу доста по-силен отбор от тия селянчета с които игра Селски ФК

17.02.2013 16:01

Как да даде авантаж след като вече е свирил нарушение бе малоумници, аман от разбирачи! Честита победа! Опитаха се да пестят сили за Шити, но не се получи и трябваше да им напълним кошницата 2рото за да се кротнат!

BRENTFORD
17.02.2013 15:55

Аре радвайте се да бяха ни зачели голо щяхте да видите !

17.02.2013 15:54

PIMPDreamS хахахах ти луд ли си излизате с титулярите.....Вие и с тях пак ще паднете де,но нека да не споря ще ви видим състава *smile*

ganef
17.02.2013 15:49

PIMPDreamS Нас не ни мисли тая година нали знаеш че Арабишен ще сте с празни ръце *joking**joking* Днес като паднете и от Лийдс ще има много смях *smile*

PIMPDreamS
17.02.2013 15:51

няма да се очудя да паднеме, сигурно ще пусне момчетата от школата

panew
17.02.2013 15:47

Прекрасна игра второто полувреме. Което ми и утвърждава мнението, че във почти всеки наш мач, първото полувреме не сме на ниво, но след почивката всичко се подобрява. Явно в съблекалнята между полувремената Бенитес успява да ги мотивира, а не преди мача. Което е странно до някаква степен.

ПП: Много са ми интересни л*йната дето хейтват - ако не бием сме слаби, ако бием се почва с "на умряло куче, нож вадиш" *joking**joking**joking**joking**joking**joking* Смешници.

17.02.2013 15:41

Ника ти е на Ибрахимович (ПСЖ) , Профил снимка Пато (МИланІ , фен си на Челси на Реал и на Левски . Интересно *lol*

Ibrahimovic_fan
17.02.2013 15:38

Проблем имаш ли?

ganef
17.02.2013 15:32

ReDeViL666 хахахха само това ли можа да измислиш е !!! Не ми е ясно защо вие феновете на наи- подкрепяния отбор се обаждате с такива глупости винаги *smile*

BRENTFORD
17.02.2013 15:31

Жалко , Жалко трябваше първия мач да ви видиме сметката ! Но нещо горд съм с момчетата !

Решихте си мача за 10 минути , защо толкова се мъчихте не ми е ясно .

ReDeViL666
17.02.2013 15:29

СЪДИЙСКИ ОТБОР!УУууууу........ *thumb_down**thumb_down**thumb_down**thumb_down*

ganef
17.02.2013 15:24

Written Ох млъкни е хеитър ми вика ,сигурно не знаеш и значението на тая дума,ама всеки втори тука на интерес се прави!!! Осминафинал играете защото се паднахте с наи-лесната група и за това продължихте ,а пък срещу Реал ви видяхме кви мишоци сте,на нас се смеехте за автобуса ама второто полувреме не излязахте от това поле е...Не ми са обясняваи много !!!1

Written
17.02.2013 15:19

До коментар [@comment 1290906] от [@user ganef]:

Мишоците играят на осминафинал срещу Реал Мадрид, докато вие, котетата, играете срещу Брентфорд и имате сериозни проблеми срещу тях... ВТОРИ мач ! Айде и със здраве, хейтър !

RAFKATA
17.02.2013 15:17

Какво става тази година.Най - силните отбори в Вишата лига падат от отбори от Чемпиъншип,лига 1 и т. н.

17.02.2013 15:10

Брендфорд да дава отстрани Ливърпул и да дава зор на Челси , няма думи на къде отива Висшата лига .

17.02.2013 15:13

Значи се бъркам , но няма значение този отбор не трябва да дава зор на ,, Евро шампиона " .

Rafael_da_Silva
17.02.2013 15:11

Олдъм отстрани Ливърпул, а не Брендфорд...

17.02.2013 15:03

хаха страшна логика вадиш щот съдията не знае как да си води мача отбора ти бил смешен.. мдааа. българска логика *smile*

JlicionE
17.02.2013 15:02

на реванша ви срещу Реал като ви напълнят кошницата няма да ти знае устата??

makareN
17.02.2013 14:52

Тия синичките случайно да не си повярват ,че ше направят нещо*lol**lol**sleep*

panew
17.02.2013 14:51

Не си даваме достатъчно зор, а това е ФА Къп и ако продължава така може да стане сензацията... да си стегнат задниците 2-рата част и да вкарат поне 2 гола.

ganef
17.02.2013 14:44

alechko Луиз още като го спъна съдията свири,отваряи си очите и не говори глупости!!!!

alechko
17.02.2013 14:42

Авантаж не Съдията е фен на Челси явно

ganef
17.02.2013 14:29

До момента тия са с бати късмета чесно !!!

Kireto1232
17.02.2013 14:27

Може ли някой да ми даде линк за мача ,че досега търся но немога да намеря !

I_Love_Juventus
17.02.2013 14:15

Незнам, по принцип за мен Челси винаги са ми били симпатичен отбор и са ми носили доста печалба когато съм залагал за тях, но ми се иска днеска да загубат само и единствено заради грешка на природата headhunters!

Само заради него ви мразят толкова много хора тука и ви спамят в темите, незнам вие как го търпите но това ла*но вече взе да прекалява с неговото арогантно държание!

sa6etoo

така е ама на админите им е кеф да ни гледат сеира как ще се избием като мангал за близалка... а за мача.. съдията вече го изпусна.. за 2 минути 3 грешни отсъждания..

17.02.2013 14:39

Знам че не сте му родители и не можете да направите нищо по въпроса, но се питам къде е админа на сайта? Нали той е човека тука с големите правомощия и той трябва да вътворява ред и да банва такива недоразумения какъвто е тоя?

sa6etoo

Нормално да е така пич. Няма причина да мразиш един отбор за играта която показва. Един отбор е мразен заради арогантните фенове които има. Ние не сме му родители на това недоразумение че да му държим сметка но номрлано е да ни мразите заради това. И аз мразя дадени отбори заради феновете им по точно "феновете им" защото щом нямаш уважение към даден отбор ти не си никакъв фен нито на отбора нито на играта футбол.

clippers_LA_90
17.02.2013 13:56

мнохо сериозен състав , тери в игра ,Луиз до лампард , завръщане на моузес , мисля си че моузес и Ба ще направят добър тандем . от мен 4:1