Божинов резерва при победа на Виченца

18:44
Валери Божинов влезе в игра като резерва при победата на Виченца с 1:0 над Бреша в мач от 26-ия кръг на втора италианска футболна дивизия. Българският нападател се появи в игра в 63-та минута на мача, когато резултатът вече беше 1:0 в полза на неговия тим.

Само 13 минути по-рано Николо Бригенти вкара единствения гол в мача, с което Виченца записа втора поредна победа в Серия "Б". Миналата седмица тимът на Божинов се наложи също с минималното 1:0 над Верона.

Победата остави Виченца на 20-о място, но отборът вече е на точка от Бари и от зоната за плейоф за оставане в Серия "Б". Бреша пък е също толкова близо до плейофите за промоция в елита.