Шут с бутоните в слабините (видео)

14:17
Доста неприятни моменти изживяха футболистите по време на срещата от английската дивизия НЛП - Север между отборите на Стафорд Рейнджърс и Фрикли Атлетик, която приключи при резултат 3:3.

Пет минути след началото на второто полувреме на мача голяма част от играчите и треньорските щабове на двата тима влязоха в остра конфронтация в близост до резервните скамейки, в резултат на което бяха показани два червени и редица жълти картони.

Най-потърпевш от стълкновението обаче се оказа вратарят на гостите, който бе влязъл в отделно "единоборство" с играч на Рейнджърс и получи солиден ритник с бутоните в слабините (в дясно на кадър). За негово щастие обаче, малко след "нечистия" удар, той успя да се изправи и дори доигра мача.