Интер победи Киево и изпревари Милан

23:41
Интер се наложи с 3:1 у дома над Киево в среща от Калчото. След успеха нерадзурите изпревариха Милан в класирането и заемат 4-тата позиция с 43 точки. Лидер е Ювентус с 55. Киево е в средата на таблицата.

Ханданович, Санети, Жуан, Ранокиа, Нагатомо, Камбиасо, Гаргано, Кузманович, Паласио, Касано и Милито стартираха за гранда. Шелото, Станкович и Алварес влязоха през втората част.

Срещата започна отлично за домакините и те откриха резултата още във втората минута, когато точен бе Касано. Киево изравни в 21-вата минута с гол на Ригони.

Ранокиа бързо възстанови аванса на нерадзурите, възползвайки се от асистенция на Касано в 26-тата минута.

Крайното 3:1 бе фиксирано от Милито, който се разписа в 50-тата минута. Попадението падна след пас на Камбиасо.