Наполи измъкна точка от гостуването на Лацио (видео)

23:46
Отборите на Лацио и Наполи не излъчиха победител в дербито от 24-я кръг на италианската Серия "А". Двубоят на "Стадио Олимпико" приключи при резултат 1:1.

През по-голяма част от мача домакините бяха по-добрият тим на терена, но множество техни пропуски ги лишиха от победата. Иначе резултатът бе открит от нападателя на орлите Серджо Флокари, който реализира технично след добра контраакция на тима на Лацио.

Точката за гостите пък донесе централният защитник Уго Кампаняро, който вкара за крайното 1:1 три минути преди края на редовното време.

След този мач Наполи съкрати аванса на лидера Ювентус на 5 пункта и вече има актив от 50 точки, а Лацио остава на 3-та позиция с 43 точки.

szólj hozzá: Lazio vs Napoli 1:0 Floccari
szólj hozzá: Lazio vs Napoli 1:1 Campagnaro