Челси громи на "Стамфорд Бридж" (видео)

20:03
Отборът на Челси се върна на третото място в класирането, след като победи като домакин Уигън с 4:1. Двубоят на стадион "Стамфорд Бридж" приключи при резултат 4:1 за сините от Лондон.

Рамирес откри резултата на състава на Рафаел Бенитес, давайки преднина на Челси в 23-та минута на мача. В 56-ата минута Еден Азар покачи на 2:0. Малко след това Шон Малоуни върна един гол за гостите. В 87-ата минута обаче Франк Лампард с поредния си гол направи резултата 3:1, а крайното 4:1 за Челси оформи Марко Марин във втората минута на добавеното време на мача.

Това бе първа победа в последните пет мача за Челси, а Уигън регистрира 15-а загуба в кампанията.

szólj hozzá: Chelsea vs Wigan 4:1 MATCH HIGHLIGHTS

CSKA_LFC
10.02.2013 15:41

Честита победа, Челси! Но Гафа трябва да си ходи час по-скоро. *smile*

k1r37o
10.02.2013 09:43

Да бяха давали по добре Суонзи... те поне играят красив и атакуващ футбол, вчера заспах 93 пъти на "звездния" и "неповторим" Бербатов който играе в най-силният отбор в света... Фулъм ... ся всяка седмица ще ми го пускат по диемата, заради наще Барбуков и Манолев, радвам се за тях, че са във висшата лига ама да ми пускат тука дърварите за сметка да други хубави мачове... не мерси...

ПС: Честито на всички сини фенове.

Chelsea_4_life
09.02.2013 23:00

Относно мача Лампард просто прави всичко възможно да се докаже (не че е нужно ) не знам какво повече трябва да направи за да получи нов договор Торес беше безполезен както винаги дано Марин получава малко повече шанс за изява и отбора трябва да се стегне малко повече в защита щото ми се струва че има някаква нечовешка паника в защитата нещо което се появи при бенитез иначе като цяло страхотен мач и заслужена победа *beer**beer*

sutttchelsea
09.02.2013 22:00

ае да дват по 2 мача както беше миналата год по нова спорт и по диема и ж новаспорт плей да си ги дават кви са тея алчни работки

Double_De
09.02.2013 21:10

Дано в най-скоро Бербатов започне да играе за отбор извън Англия за да може да си гледаме мачовете на любимите отбори, а не супер бавните измъчени мачове като днешния м/у норич и фулъм. Честита победа! Супер Франки Лампард!!!

stefano_rs
09.02.2013 21:08

Хубава победа*smile*
И най-важното е,че няма манафи да спамят *beer**beer**beer**beer*

rockytoo
09.02.2013 21:52

Като биете пишете , че не пишем като паднете мълчите имаме да коментираме други теми *wink*

pumpet
09.02.2013 20:12

Голям мач!А тея от Диема ми дават Норич-Фулъм,после да не се чудят що има пада рейтинга.

JlicionE
10.02.2013 09:54

Следващи мач със сигурност ще го пуснат...щото гостуваме на Шити *beer*

Icarus
10.02.2013 09:53

Винаги дават мач, в който има българин преди другите, независимо кои са отборите...

rockytoo
09.02.2013 23:52

Като ги пуснат по Диема ще вземат да паднат ;дд

miro__

ем напоследак челси се падаха можиби за тва диема нямаше смисал да излачва челси,ама ай касмет че бихте *lol* другия път може да пуснат някой мач на челси *lol*

09.02.2013 22:53

Мача беше безбожно скучен мен кво ме боли 3я крак че играели двама българи във фулам мача беше скучен безидеен и човека си беше напълно прав за това няма да имат рейтинг като дават тия скучни мачове Арсенал ми ги дават в сайта платено парички да лапат

lycky17
09.02.2013 22:41

Какво му беше хубавото на мача Норич:Фулъм че се раскарва по терена ли и не пада главата на pumpet а пада твоята глава дръж си езика зад зъбите

sa6etoo
09.02.2013 20:24

Убийствено интересен мач беше 90мин. страхотен футбол.. я стига.. пълни ла*на беше мача.. да бяха давали Суонзи-КПР щеше да е по добре.. поне имаше 5 гола.. А за мача на Челси- хубава резултатна победа и пореден гол на Лампард!

Hristian96
09.02.2013 20:20

пада ти на тебе главата...и това е жалко,защото мача си беше хубав,ко ще ги гледаме тия балеринки