Калиакра и Шумен завършиха наравно в контрола

17:55
Втородивизионните отбори на Калиакра Каварна и Шумен 2010 завършиха 0:0 в контролна среща, която се игра на тренировъчното игрище на градския стадион в Каварна. Маломерният терен с изкуствена трева не позволи на съперниците да разкрият напълно възможностите си. Играта им беше изпълнена с единоборства и многобройни центрирания пред двете врати, които не доведоха до попадения във вратите.

През първото полувреме по-активно игра отборът от Шумен и създаде сериозни проблеми на каварненския вратар. Домакините запушиха пробойните пред полето му след като влезе капитанът им Райчев, но до последния съдийски сигнал играта диктуваха гостите, в състава на които имаше осем италианци, аржентинец, мароканец и турчин.

В последните десетина минути след центриране на Владислав Узунов над полето на Шумен 2010 Ростислав Янков и Иван Райчев получиха възможност да отбележат с глава, но ударите и двамата излязоха извън очертанията на вратата.