Локо Пловдив победи норвежци на лагера в Турция

17:47
Локомотив Пловдив победи норвежкия Фредрикста с 1:0 в контролна среща на лагера в Турция. Пловдивчани стигнаха до победата минута преди края на редовното време след гол на Мартин Кавдански с глава след центриране на Христо Златински.

Локомотив доминираше почти през целия мач и имаше по-добри положения за гол. Пловдивачини играха по-добре през първото полувреме, но пропуски направиха Златински и Станислав Маламов. След почивката норвежците изравниха играта, но нямаха сериозни положения за гол.

Двубоят вървеше към нулево равенство, но в самия край Мартин Кавдански донесе първата победа на Локомотив на лагера в Турция.

Следващата контрола на Локомотив Пловдив ена 9 февруари срещу първодивизионния чешки тим Храдец Кралове.