Черно море загуби от Кубан, Ивелин Попов бележи

19:43
В първата си контрола по време на подготвителния лагер в Белек отборът на Черно море загуби с 0:3 от Кубан Краснодар, който е на четвърто място в руското футболно първенство.

Още в четвъртата минута на мача руският отбор поведе с гол на българския национал Ивелин Попов, който се възползва от добро подаване на Маркус Уреня и изпрати топката в далечния ъгъл на Георги Китанов - 1:0 за Кубан.

Руснаците доминираха през първите 4 5 минути, а отборът на Черно море можа да стигне само до далечен удар на Илиян Капитанов в 39-та минута.

В 49-та минута след продължително разбъркване в наказателното поле на варненци топката попадна в Букур и той от десетина метра я прати в мрежата - 2:0 за Кубан. В 82-та минута Козлов намери отлично Букур и той вкара втория си гол в мача - 3:0 за Кубан, при който резултат завърши и контролната среща.