Сиена задълбочи кризата в Интер (видео)

18:05
Отборът на Интер записа нов неприятен резултат, отстъпвайки с 1:3 на доскоро последния в Серия А Сиена.

Независимо от поражението, "нерадзурите" все още заемат 4-ата позиция в класирането. Имехара откри резултата в срещата в 21-ата минута, макар само 60 секунди по-късно Антонио Касано да изравни. След нови три минути Сесту направи 2:1 за домакините. Росина довърши гостите с гол от дузпа в 55-ата минута, преди която бе изгонен Кристиян Киву.

Сиена вече е предпоследен в класирането с по-добри показатели от Палермо. Лацио пък постепенно се сбогува с амбициите си за титла след загуба с 2:3 от Дженоа. Римският тим вече е на 8 точки от лидера Ювентус. Бориело и Бертолачи дадоха преднина от 2:0 за домакините след само 22 минути игра, но голове на Флокари и Маури от дузпа през втората част върнаха интригата. В последните секунди Ригони донесе трите точки за домакините.

Други резултати от днешната програма на кръга в Серия А: Фиорентина - Парма 2:0, Палермо - Аталанта 1:2, Пескара - Болоня 2:3.