Божинов вкара при загуба за Виченца (видео)

18:35
Валери Божинов отбеляза първия си гол за Виченца, но неговият тим загуби с 1:2 срещу Юве Стабия в среща от 24-ия кръг на италианската втора футболна дивизия.

Божинов беше точен от дузпа в 57-та минута, когато изравни резултата за 1:1. Марко Челини беше дал преднина на гостите в 28-та минута, а само 14 преди края на срещата Рикардо Импрота продължи "черната" серия на Виченца до осем поредни мача без победа. За последно тимът победи Новара, а това се случи на 17 ноември миналата година.

Виченца е на първото място под чертата на изпадащите и изостава с шест точки от Бари. Юве Стабия пък е пети и в зоната за плейофи.