Добруджа излъга Несебър с 2:1

17:57
Лидерът в Североизточната "В" група Добруджа 1919 се наложи с 2:1 над Несебър в контролна среща. Гостите от Несебър бяха по-активни през цялото времетраене на мача, но за пореден път неумението пред гола им костваше победата.

В 24-ата минута доскорошният играч на Локомотив София Младен Стоев даде аванс на добруджанци, след като от 12 метра прати топката в мрежата на вратаря на Несебър Стоян Стоянов. В същото време Кирил Вълев и Мирослав Радев не успяха да вкарат чисти положения.

След почивката след пробив и центриране на Радев защитникът на домакините Явор Колев си вкара автогол. Попадението стимулира  Несебър да търси победата, като Борислав Иванов отново пропусна. В 90-ата минута при меле в пеналта на гостите защитник насочи топката, която беше изчистена около голлинията. Съдията обаче маркира гол въпреки протестите на несебърлии.