КПР изпусна Норич у дома

17:18
Отборът на Куинс Парк Рейджърс пропусна възможност да се доближи на само 1 точка от зоната на изпадащите. Обръчите завършиха наравно 0:0 при домакинството си на Норич в първия мач от 25-ия кръг на английската Висша лига.

Така възпитаниците на Хари Реднап регистрираха четвърто поредно равенство в шампионата и останаха на последното 20-о място с актив от едва 17 точки. Лондончани имат основателна причина да съжаляват за изпуснатата победа, след като в 56-ата минута Адел Таарабт пропиля 11-метров наказателен удар.

Със спечелената точка на "Лофтус Роуд" Норич излезе на 13-а позиция в текущото класиране.