Несебър и Нефтохимик с реми в първа зимна контрола

17:00
Несебър и Нефтохимик Бургас завършиха 1:1 в първа зимна контрола и за двата отбора. Тя се игра на отлично почистеното изкуствено игрище в Несебър, като и двамата треньори използваха максимален брой футболисти. През миналата седмица Нефтохимик трябваше да срещне Созопол, а несебърлии- Мастер Бургас.

Заради големия снеговалеж обаче мачовете бяха отложени. Каращият проби Жак Коен откри резултата в 69-ата минута, след като се пребори със защитник на домакините и парти топката над главата на вратаря Стоянов. Само 7 минути по-късно домакините изравниха благодарение на Кирил Вълев, който също е на тестове. Вълев се възползва от грешка на вратаря Евгени Караманов и защитата. Едно полувреме за Нефтохимик игра завърналият се от Банско полузащитник Слави Шопов.

Стартов състав на Нефтохимик: Евгени Караманов, Диян Лефтеров, Георги Хашев, Диян Молдованов, Юри Иванов, Слави Шопов, Момчил Желев, Любомир Божинов, Галин Димов, Емануил Манев, Янаки Смирнов