Манданда закопа ОМ срещу Рен (видео)

23:06
Олимпик Марсилия остана на трето място в класирането на френското футболно първенство, след като завърши 2:2 като гост на Рен в мач от 22-ия кръг.

Домакините стигнаха до изравняване в края след грешка на вратаря Стив Манданда. Крилото на Гана Андре Аю даде аванс на Марсилия в 37-ата минута, но Кевин Теофиле-Кейтрин изравни за Рен в 59-та минута. Джордан Аю даде за втори път в мача аванс на небесносините в 82-ата минута, но шест по-късно домакините изравниха. Топката се плъзна между ръцете на Манданда след удар на Ромен Алесандрини и попадна в мрежата за 2:2.

Марсилия се изравни по точки с втория Пари Сен Жермен, който има мач по-малко. Двата отбора са с по 42 точки, а лидер е Олимпик Лион с 45 точки.