Милуол изхвърли Вила от ФА къп с гол в края (снимки)

00:25
Милуол победи Астън Вила с 2:1 на стадион "Дъ Ден" в среща от четвъртия кръг на ФА къп.

Така тимът от Чемпиъншип изхвърли своя опонент от турнира.

Срещата започна добре за бирминганци, които излязоха напред в резултата с гол на Дарън Бент в 23-та минута.

Радостта на гостите не трая дълго, тъй като пет минути по-късно централният защитник Дани Шиту възстанови статуквото.

Сблъсъкът вървеше към преиграване, но в 89-та минута Джон Маркис наниза победно попадение за лъвовете.

Състави:

Милуол: Форде, Шиту, Бийвърс, Озбърн, Смит, Абду, Хенри, Тротър, Фийни, Кио, Маркис ; Резерви: Н`Гесан, Дън, Уилкинсън, Смит, Райт, Тейлър, Бат

Астън Вила: Гивън, Влаар, Бенет, Лоутън, Кларк, Лихай, Н`Зогбия, Делф, Уестууд, Бент, Вайман ; Резерви: Банън, Бауери, Гузан, Холмън, Уилямс, Агбонлахор, Айрлънд