"Не мисля, че ще водя ПСЖ. Успехите им с Анчелоти и Леонардо означава, че нямат нужда от нов треньор. Надявам се Карло и ПСЖ да имат успех. Европа има нужда от град като Париж в големите футболни състезания и мисля, че те ще пожънат успех", каза Моуриньо.
Моу: Реал Мадрид вече не се бори за титлата
"Не мисля, че ще водя ПСЖ. Успехите им с Анчелоти и Леонардо означава, че нямат нужда от нов треньор. Надявам се Карло и ПСЖ да имат успех. Европа има нужда от град като Париж в големите футболни състезания и мисля, че те ще пожънат успех", каза Моуриньо.






















За да коментирате, трябва да сте регистриран потребител!
РегистрацияКоментари
24.01.2013 00:55
Стискам палци РМ да вземат ШЛ, че Моу да си дойде в Челси... Имам чувството, че само Моу може да ни оправи...
23.01.2013 22:53
Целта на това е ясна - да си има оправдание като загуби.
23.01.2013 22:36
съгласен съм с двамата каталунци по-долу
23.01.2013 21:37
Преводачът използва изтъркани номерца, понятни на всеки.
23.01.2013 20:59
При такива изказвания целта е противника да се отпусне, напълно нормално.
23.01.2013 20:29
Абе Моу може да си ги говори такива, но със сигурност си има 1 на ум! *wink*
23.01.2013 21:33
Много ясно по-умните ще се досетат за какво го е казал това..
23.01.2013 20:10
*confused* И защо бе *joking*
23.01.2013 19:33
Тъпо изказване, това че нямаме голям шанс за титлата не означава че не трябва да се борим...Моу Моу с такива изказвания няма как да те аплодират феновете..
24.01.2013 11:36
Нормално мъжки - *smile* иска да се отпуснат другите двама, които са пред нас. Това си е тактика.
23.01.2013 19:51
Гуардиола и той миналия сезон развя кърпата,нищо ненормално не е станало.
23.01.2013 19:51
Абе момче,осъзнай се малко!Моуриньо гледа реално на нещата-ти сериозно ли си мислиш,че Реал могат да наваксат такъв пасив от точки...това зависи от Барселона колко ще срешат,а това ще става рядко!От Реал Мадрид съм,но нямаме НИКАКЪВ шанс този сезон за титлата...трябва да се опитаме поне 2-рото място да вземем,че както Фалкао ще остане в Атлетико поне до края на сезона,може и второто място да ни се изплъзне....иначе имаме много добър шанс да спечелим купата на Краля,ако отстраним Барселона на полуфиналите или Малага(едва ли има някой оптимист,който си мисли,че Валенсия ще ни отстрани след този комфортен резултат от първия мач и най-вече какво ги направихме прилепите преди 3 дни)...добре е и,че реал започнаха в точното време да набират скорост и няма да ме учуди,ако се представят доста добре и в Шампионската лига!