Юве разби Удинезе, Погба с два красиви гола (видео)

23:43
Ювентус постигна категорична победа като домакин на Удинезе в мач от 21-я кръг на италианската Серия "А". Двубоят в Торино приключи при резултат 4:0 за Старата госпожа.

През първото полувреме на срещата падна само едно попадение, дело на младият полузащитник Пол Погба, който реализира в 41-та минута. Двадесет минути след началото на втората част отново Погба покачи на 2:0 за Юве, а голове на Мирко Вучинич в 72-та и и на Алесандро Матри в 80-та минута оформиха крайния резултат от 4:0 за шампионите.

Така торинци увеличават преднината си в челото на класирането с 58 точки и пет повече от втория Лацио, който по-рано днес завърши наравно 2:2 като гост на Палермо. Удинезе пък остава на 8-ма позиция с актив от 30 точки.