ЦСКА записа равенство в първия си мач за годината, Йешич изпробва два състава

17:15
ЦСКА и  Сервет завършиха наравно в контролен мач по футбол, игран под проливен дъжд в турския курорт Сиде.

Старши треньорът на ЦСКА Миодраг Йешич реши в първата контрола на отбора за новата 2013 година да използва два различни състава през двете полувремена:

През първото полувреме българският отбор доминираше, а най-близко до гола бе защитниккът Пламен Крачунов, но ударът му с глава след изпълнение на ъглов удар мина на сантиметри край вратата на швейцарците. В 36-та минута за нарушение на Апостол Попов в наказателното поле, доста спорно, бе отсъдена дузпа и швейцарците поведоха с
1:0 с гола на Кисоко. В даденото продължение на първото полувреме бразилецът Мишел Платини от добра позиция изпрати топката в мрежата на на вратаря на Сервет Гонсалес и възстанови равенството - 1:1.

През второто полувреме и двата отбора имаха голови положения. На два пъти младият Григор Долапчиев бе близко до гола, но не успя. В един момент влезлият през второто полувреме вратар Благой Макенджиев изби удар на швейцарски нападател, топката срещна гредата, но не попадна в мрежата.

Ето стартовите състави на ЦСКА София за двете полувремена със Сервет, в първата контрола за 2013 година, която започна в 15:00 часа: