Наказаха треньора на Валенсия за два мача

22:06
Ернесто Валверде - старши треньор на Валенсия, ще пропусне срещата-реванш от четвъртфиналите на турнира по футбол за купата на Испания срещу Реал /Мадрид/, след като днес бе наказан за два мача от испанската футболна федерация.

Валверде, който в началото на този месец смени Маурисио Пелегрино, протестира остро при втория гол на Реал /Мадрид/ в първия четвъртфинален мач на стадион "Сантиаго Бернабеу" и бе
изгонен.

Победителят от четвъртфиналния мач за купата на Испания между Валенсия и Реал /Мадрид/ ще играе на полуфиналите с победителя от двойката Барселона - Малага.