Фулъм и Бербо чакат Ман Юнайтед

08:47
Фулъм се класира за четвъртия кръг на ФА Къп, след като победи с 2:1 след продължения в преиграването на мача от третия кръг на надпреварата Блекпул. Първата среща, както и преиграването завършиха наравно 1:1 в редовното време. Българският нападател Димитър Бербатов бе извън групата на Фулъм за втория мач, а успехът на тима му бе изключително драматичен.

Блекпул поведе в 82-ата минута след попадение на Нейтън Делфунесо, а Киърън Ричардсън в 4-ата минута на добавеното време изравни. След победен гол на Бреде Хангеланд в 116-ата минута Фулъм се класира за следващия кръг, където ще се изправи срещу победителя от сблъсъка между Манчестър Юнайтед и Уест Хям.

При успех на червените дяволи, Бербо ще се завърне на "Олд Трафорд", за да излезе срещу бившите си съотборници. Ако разбира се Йол не реши отново да му даде почивка.

radanger
16.01.2013 19:41

Да, ма неее. Всички коментари тука са излишни , когато става въпрос за ФА къп. Ние сме били под турско робство , когато , еи тия са играли за тази купа . Малки , големи , всеки се натиска. Това е традиция , която малко разбират .Тук всичко се случва. *wink*

dexter
16.01.2013 16:42

Малеееее колко паляци са се сбрали тука *lol**lol* Каквато ми е мишка горкия или ще се направи на контузен или няма да чуем че е на терена даже *lol* Със сигурност Бербата съжалява повече за тоя жребий от всеки друг във Фулъм а в Юнайтед със сигурност са доволни, че най - после ще домакинстват срещу слаб отбор за купата *beer*

pompeto
16.01.2013 14:59

Ман Ю ако отстранят Уест Хям , следващият им сблъсък с Фулъм искам No.9 да им скъса гъзовете , искам да плачат пожелавам на Д Б хетрик че да не казвам и петрик *smile*

headhunters
16.01.2013 14:44

За доброто на Фулъм е по-добре, митето да не играе във важните мачове.. без него играят по-добре !!!

SickYy
16.01.2013 15:43

Ти гледа ли мача ?

headhunters
16.01.2013 14:36

Казах ви , че без ДиМитко ФУЛЪМ имат огромни шансове да отстранят Блекпул *smile*

rockytoo
16.01.2013 13:14

Фулъм едвам побеждават и викате , че ще бият Манчестър Юнайтед ...

vankata713

Еми само можеш да погледнеш как играха сьс Пул и Арсенал и да ти стане ясно как ще играят със Манчо сигурно ще се напьнат малко повече. *wink*Ама дали ще бият вече е отделен вьпрос.*beer*

ivanrealmadrid1
16.01.2013 14:10

за купата е различно

panew
16.01.2013 09:58

Направо ще се търкалям по пода от кеф ако Бербо ги отстрани от турнира с решаващ гол. Пожелавам му хеттрик, ако играят защото все още не са елиминирали Уест Хям.

Premierleague9
16.01.2013 14:35

Не 9, 39 гола ще ни вкара великия Бербо*lol*

cumoto
16.01.2013 12:36

малеееее как искам Бербо да им натика 2-3-4-5-6-7-8-9 гола и да ги потрошат! след мача СаФ да иска да стисне ръката на Митко, но той да му се изплюе и СаФ да хване херния ! Баси якото дет ши бъде ! Все пак знам, че Бербо освен че е най-добрият ни футболист той е и най-интелигентния (така да го кажем) !

wencitooo
16.01.2013 09:53

Уинър много сте интересни с тези заглавия така ли не се научихте да ги пишете както трябва много големи оптимисти сте по темата Манчестър Юнайтед.. ако Юнайтед победи тогава пишете,че ще играят с Фулъм