Трета загуба за Пирин Гоце Делчев на лагера в Турция

17:10
Трето поражение претърпя новакът в А група Пирин Гоце Делчев по време на лагера си в Турция. Днес зелено-белите паднаха с 1:5 (1:2) от Ордуспор, който е воден от аржентинския специалист Ектор Купер. Срещата се игра на един терените на хотел Сайлънс в курорта Белек.

Преди днешната среща пиринци паднаха с 0:3 от Карабюкспор и с 0:1 от казахстанския Шахтьор Караганда.

Бившият състезател на Спортинг Хихон Давид Барал откри резултата в 15-ата минута, а в 21-ата Васил Панайотов изравни. Аржентинецът Висенте Монхе отново изведе турците напред в резултата в 27-ата минута.

След почивката Купер пусна на терена нови 11 футболисти, като с два гола се отличи капитанът Хасан Кебзе, реализирал в 66-ата и в 82-ата минута. Абдулкадир Каялъ също записа името си сред голмайсторите с точен удар в 74-ата минута. Срещата беше изгледана от клубния президент на Ордуспор Недим Тюркмен.