Стъридж дебютира с гол за Ливърпул (снимки и видео)

20:26
Ливърпул се класира за четвъртия кръг в турнира за купата на Футболната асоциация на Англия след трудна победа с 2:1 като гост на отбора от националната конференция Мансфилд.

Новото попълнение Даниъл Стъридж и Луис Суарес се разписаха в полза на "червените", а малко преди края Мат Грийн вкара гола на честта в полза на домакините.

Още в седмата минута Стъридж откри резултата след асистенция на Джонджо Шелви. В 59-ата минута Луис Суарес реализира втори гол, при който уругвайският национал игра с ръка.

Десет минути преди края на редовното време Джоунс се разписа в полза на Мансфийлд след няколко рикошета в защитници на Ливърпул.

В следващия кръг отборът от Мърсисайд ще се изправи като гост срещу третодивизионния Олдъм.

Gerrard99
07.01.2013 20:40

няма значение дали е имало ръка от Суарес важното е че ги бихме

ynwaLFC
07.01.2013 16:58

Абе аре сега като са паднали Мансфийлд да седнем да ревем за тях а? Такъв е футбола един пада друг бие ... Щеше ли да ви е добре ако ни беха били тези анонимници и хейтърчетата на Юнайтед където чакат една грешна стъпка на най-великият отбор в Англия да се покажат и пак да хейтват и да ви дразнят и да си късате нервите ,а?????

overdrive
07.01.2013 14:03

Очаквах Пуул да бъдат унизени, но поне спечелиха макар и с гол който трябваше да го няма.

Kireto1232
07.01.2013 14:33

Ти ако си мислиш ,че Ливърпул си е давал зор за този мач

fhh
07.01.2013 07:46

Суарес нямаше време да реагира,нищо не е виновен инак положението си го направи много добре,това че не влезе от първия път и му се удари в ръката е просто футбол!!!Радвам се че влезе и вкара толкова бързо инак нещата не вървяха добре,терене беше чудо,Стърич не вкара за 2 на 0 инак щеше да е друго но това е футбола "за едни брадва,за други сватба"*beer*

ziLonG
07.01.2013 11:21

Хаийде стига нямал време той си мръдна ръката да си спре топката о.O

LevSkarCh3
07.01.2013 03:20

хахахахахахаха, не беше с ръка вика .. ти какво искаш да плеска топката с ръката, докато не влезе ?! :Д:Д:Д:Д .... Еййй аман от такива смешници !!

val_sss
06.01.2013 23:21

Хубаво е че бихме но победата не беше заслужена......

xlapakaaa
06.01.2013 23:10

Гола не беше с ръка момчета... след рикошета имаше ръка и трябваше да бъде свирено нарушение , просто топката продължи и Суарес я вкара във вратата с КРАК. Не е правилно , но не е виновен Суарес... на всеки 100 футболиста 99 ще направят същото. Не може да бъде винен той , че съдията не отсъди нарушение.

val_sss
06.01.2013 22:22

Нямам турпение да дойде другата седмица ще е уникално дерби и естевено по добрия да победи.Но евала на тикива фенове като gangrelated

val_sss
06.01.2013 22:14

Но Стъридж ми хареса как игра като дебют и мисля че ще се впише добре в отбора ...

Kireto1232
06.01.2013 22:15

Дано !

Kireto1232
06.01.2013 22:04

Иначе гледам и по-другите сайтове и само обиждат Суарез какво може да направи момчето да си признае ,че няма гол а това ,че си е целунал ръката веднага хейтарите казват ,че провокирал публиката колко гола има за Ливърпул и за Уругвай вече всеки фен на Ливърпул и на Суарез знае ,че след всеки гол Суарез го прави а ,ми стана тъжно ,че дори и фенове на Ливърпул го псуваха много гадно да не Анри като вкара с ръка срещу Ейре си призна !!! Да знам ,че на никой от феновете на Пуул не му е било приятно ,че постигнахме победата по този начин но има и такива моменти в футбола за жалост ... А на тези които обиждат Луис главно говоря за феновете на Пуул да извяадят всичките му голове през сезона и да видят каде щеше да бъде Пуул без Уругваеца ... И пак огромни адмираций към Мансфийлд жалко ,че така се случи но няма какво да направим бих искал дори да се преиграе мача защото този отбор със уникален дух поне в този мач не заслужаваше тази тъжна игра ... Заради този тъжен завършак неможах да се порадвам и на Дани Стъридж който може би беше единствения играчна Ливърпул които беше на ниво той и Шелви ... А защитата просто без коментар !!!

06.01.2013 21:59

и терене беше много кофти все едно играеш в някои кочина първото полувреме беше по добре ...

Kireto1232
06.01.2013 21:56

И да ви попитам някакви новини около трансфера на Том Инс някой да знае нещо !?

Kireto1232
06.01.2013 21:52

Според мен много ги подцениха но няма значение поздравленията днес май са само за един отбор и това е Мансфилд евала на пичовете иначе ще видите ,че с Юнайтед Ливърпул ще играе както го гледахме със КПР и Съндърланд поне така се надявам !

val_sss
06.01.2013 21:35

Жената на шефа на Мансфилд

val_sss
06.01.2013 21:41

може и изпълнителен директор на клуба можем да и казваме *beer**lol* но тя си е жена на боса ...*joking*

gerrard9000
06.01.2013 21:38

тя е и изпълнителен директор на клуба *lol* иначе отвратителна игра.направо...нямам думи.ама с резервите толко.важното е че продължихме *thumb_up*

val_sss
06.01.2013 21:28

Второто полувреме много се изложихме направо бях бесен ......

almost_famous
06.01.2013 20:38

Трагедия, смешни ни направиха тия

LFC_Fan93
06.01.2013 20:55

Браво на Мансфийлд,изключително представяне от тяхна страна.Не съм доволен от играта ни през второто полувреме.Единствения светъл лъч в този мач беше Стъридж,много разнообразен,много остър футболист,със добър завършващ удар,дано продължи да бележи,но дебюта за него безспорно бе добър,все пак за един нападател най-важното е да вкарва голове.100%съм убеден,че Роджърс ще им се поразвика след мача за безобразното второ полувреме и така и трябва,дано се стегнем за предстоящия мач с Юнайтед.*beer*