Самп обърна Юве с човек по-малко, Милан надви Сиена

18:00
Ювентус загуби изненадващо с 1:2 у дома от Сампдория в среща от 19-я кръг на Калчото.

Буфон, Бардзали, Бонучи, Де Челие, Пелусо, Пирло, Падуин, Маркизио, Погба, Матри и Джовинко стартираха за лидера в класирането, но Лихщайнер и Киелини отсъстваха заради наказание и контузия.

Джовинко от дузпа в 24-тата минута изведе напред Юве. Положението на Самп стана още по-лошо в 32-рата минута, когато Берарди си изкара червен картон. Изглеждаше сякаш дебютът на Делио Роси, който заложи на 3-5-2, ще се превърне в кошмар, но генуезците не бяха прочели сценария.

Дори напротив - през втората част гостите стигнаха до пълен обрат с голове на аржентинеца Икарди в 52-рата и 69-тата минута. Така Самп записа ценна и трудна победа, а в края Маркизио получи контузия в коляното, за да влоши допълнително вечерта за Юве. Според първоначалните информации, той ще отсъства поне месец.

По същото време Милан срази Сиена пред собствена публика с 2:1. Абиати, Абате, Ачерби, Ди Скилио, Боатенг, Амброзини, Ночерино, Констант, Монтоливо, Ел Шаарави и Пацини стартираха за росонерите.

През второто полувреме Къркич и Пацини от дузпа реализираха за гранда, а гостите върнаха едно попадение в 87-мата минута, чрез резервата Микеле Паолучи. "Не играхме добре през първото полувреме, макар че доминирахме. След почивката показахме по-добър футбол, но можеше да минем и бе късния гол", коментира Масимилиано Алегри.

catalan
06.01.2013 23:46

То тука статия за всеки мач от Англия, статия за мачовете на Барса и Реал пък мачовете от Италия напълно пренебрегнати, нямам думи.

valdes021
06.01.2013 21:42

стартовите състави на Наполи и Рома няма ли да напишите

Written
06.01.2013 21:21

Фиорентина загуби, Интер загубиха, Ювентус и те ... като цяло само Лацио и Милан си взеха мача .. да им имам предсказанията на Уинър

infinityy
06.01.2013 21:02

ее доживях и аз тази година Юве и Интер да се изложат, а Милан не.. почти винаги се случваше обратното!

Neill_88
06.01.2013 19:04

Излязохме с твърде голямо самочувствие и логичното се случи. За щастие не е фатална грешка. Колкото до Пелузо, не бързайте да го обвинявате директно, все пак дойде преди няколко дни. Тази загуба идва съвсем навреме, нека да слязат за земята малко.

vrajev
06.01.2013 18:31

Пепузо ли е къв е той момчето е напрайло 2-3-4 тренировки с отбора пак можеше и по зле да бъде изцяло вина на конте че го пусна още първия мач и след това другата грешка беше че остави маркизио с контузия да довършва мача ся остава да се надяваме да не е сериозна контузията ама на мен не ми изглеждаше добре

bacardy_breezer
06.01.2013 18:27

Напълно заслужено загубихме.Самп показаха характер, а тоя Пелузо изобщо не знам за чий х*й го взехме.

stoianpavlov
06.01.2013 18:22

Доста странен кръг като цяло - Удинезе размаза картонените тигри, 10 моряци бият шампиона, Пескара млати Виола във Флоренция, МИЛАН ПЕЧЕЛИ, повтарям - МИЛАН ПЕЧЕЛИ. Дано довечера Наполи и Рома спретнат нещо хубаво.

biserms
06.01.2013 18:21

Само не разбрах кой и защо ми изтри коментара, ама в тоя пробит сайт тва е редовна практика .П.С. дай му са delete и на тоя *joking**joking**joking*

Rossonero92
06.01.2013 18:20

До коментар [@comment 1253402] от [@user biserms]:

Не се прай на тъп *wink* В ШЛ не се купуват мачове , може би само УЕФАЛОНА прави някакви мизерии , но се надявам и тях скоро да ги разкрият !

Johan_Cruyff_14
06.01.2013 21:29

Каква несправедливост само... Ние, лошият клуб купуваме титли и добрите сили всячески се опитват да ни попречат.

06.01.2013 18:17

ГОЛЯМО ЕВАЛА на моряците. Биха Милан на Сан Сиро, биха нас в Торино, щяха да се опънат и на картонените, ако не ги бяха подпряли. Този мач си го изгубихме абсолютно сами. А имам въпрос към долупишещите "фенове" на нашите "преки противници". Какво променя този мач? Милан се доближи само на 40 точки от първото място и вече гледа към титлата? Или Интер ще се възползват по най-добрия начин от нашата грешка, като докажат, че играчите на Удинезе от сутринта са с допинг? Или пък Лацио ще издържи да ни гони още 19 кръга? Положението в отборите ви е трагично, а сте се събрали да се смеете за един слаб мач на Ювентус. Трябва да падаме от време на време, че да има и за вас малко радост. Че Интер в последните си 8 мача от възможни 24 точки е взел 8, няма значение. Че Милан чака чудеса от един 20 годишен египтянин, за да излезе от зоната на изпадащите, няма значение. Радвайте се на загубата на Ювентус *smile*

ForzaJuve29
06.01.2013 18:13

Идиота Пелузо провали всичко,тоя идиот си изпусна човека и при двата гола,че даже при вторият му покри и засадата!

ForzaJuve29

Тва не оправдава Пелузо който беше зрител заради него станаха и двата гола и не си изпусна човека за малко а беше по на пет метра от него.Тоя дано повече да не играе имаме си Касарес и Мароне които са доста по-добри от този.

biserms
06.01.2013 18:15

Състава ни беше доста експериментален, вижда се, че и Киело много липсва в защита...

fen_na_juventus
06.01.2013 18:10

Голяма работа че сме загубили важното е че все още сме 1-ВИ В СЕРИЯ А и че ПРИНТЕРИТЕ БЯХА РАЗГРОМЕНИ ОТ УДИНЕЗЕ!!! *wink*

Rossonero92
06.01.2013 18:09

Къде сте бе фенчетата на юФентус ? ? ? Нещо не ви виждам смешницииииии *wink* Другият кръг ако дузпентус спечели ще излезнете от дупките в които сте сега нали ? хахахаххаха жалкари!
FORZA MILAN!!!

06.01.2013 18:23

Ти имаш ли 10 годинки или май и толкова нямаш щото по твойте тъпи и заядливи коментари си мисля че си някво малко дете което единствената му жалка цел в неговия мизерен живот е да хейтва Юве? *thinking*

Rossonero92
06.01.2013 18:16

Днес ве разкриха не се обеснявай *wink* Така ще е и за напред! Ако не този , то другия сезон ще се върнете където ви е мястото - някъде между 6-7 *wink* А в ШЛ мачове не се купуват и направо не ми се мисли как ще ви порят където ви хванат ;>

biserms

ххахаха ние сме тука, за какво да се криеме ? По-скоро трябва да се скрият ония смешници дето разправяха ,че мача е продаден*joking**joking**joking* Значи, купили сме си мача а Самп бие, баси интересното *lol* Да видите колко сте тъпи и жалки *wink* А колкото до Милан - поредна дузпа за тях, ама никой нищо не казва.Проверете колкото дузпи са свирени за Милан и колко за Юве и тогава се правете на разбирачи *smile*

futbolista_rs
06.01.2013 18:08

До коментар [@comment 1253354] от [@user Rossonero92]:

Аз съм тук *smile* Според мен не съм смешен, защото не всеки втори коментар като твоите е хейт *wink* Според мен имаш проблем с нервите нещо.

valdes021
06.01.2013 17:50

тук също ще има изненада Fiorentina0-2Pescara *confused*

Nanas18
06.01.2013 17:43

пуллл долу мафията ! гол от дузпа и след 8 мин червен за Сампдория !! баси подбирането

catalan
06.01.2013 17:38

Самп с човек по малко вкарват 2 гола и правят обръщачка като гости, дано спечелят тоя мач.

_beroe_
06.01.2013 17:26

Честито Сампдория поведе*beer*

_beroe_
06.01.2013 17:42

Еми той съдията си свърши работата даде им дузпа и червен картон за Самп. Те са си виновни, че не успяват да вкарат. П.С Милан водят с 2:0 вече*beer*

06.01.2013 17:08

Подарена или не - ТИТЛА си е *lol* Тая година дочух, че мислели и титлата в ШЛ да ни подарят.ЩЕ имаме двоен празник *lol**lol**lol* хаахаахааха

biserms
06.01.2013 17:03

кво им обясняваш ??? Кажи им че и дузпата и картона са измислени та да ги е яд още повече *lol**lol**lol* Ние си печелиме купите и показваме страхотен футбол, дреме ли ти за мнението на някви 14-годишни форумни плъхове ?*joking* *money*

Ginekologa

мечтии нали знаеш*beer*

biserms
06.01.2013 17:09

ШЛ сме най-малко до полуфинал и специално ще ти пратя жалкия коментар дет написа сега, когато разберем противника си на 1/2 финала *joking*

Ginekologa

15 мача бе момче не 3,4 ШЛ сте до 1/4 най много и се дъха*wink*

06.01.2013 16:57

Ей, дузпата ли не беше дузпа или червения не беше червен? Какво да направим ние, че защитниците в Италия се надъхват с Кунг Фу Панда преди мач?! Ние си играем футбола, противниците пробват да го рушат, но както се вижда не им се получава. Самп да се радват, че ги водим само 1-0. А вие си гледайте жалкия отбор, който всички слушахме как докосвал едва ли не титлата след оная победа в Торино, пък сега разликата е двуцифрена. Че с половин отбор резерви ги правим смешни няма да отчетете, но за дузпата и червения веднага ще кажете! А съм сигурен, че даже не сте гледали положенията, защото е смешно да ми се обяснявате тука, при положение, че и 2-те бяха 200%. Ако съдията искаше да ни помага, щеше да свири гол при спорното положение, и щеше да даде дузпа срещу Матри. Приемете го - в момента никой италиански отбор не е на нивото на Ювентус!

biserms
06.01.2013 16:36

Червен и Дузпа ама ше си печелиме титлите и мачкаме в ШЛ, а вие ше бъдете унижавани от отборчета като К.П.Р. и Удинезе и ше си цъкате в ЛЕ . 4ел$и и прИнтер - ЛЕШШШШШШШ*lol**lol**lol*