Юнайтед си отмъсти на Уигън с разгром (снимки и видео)

18:47
Уигън загуби от Манчестър Юнайтед с 0:4 на стадион "DW" в среща от 21-я кръг на английската Висша лига.

Червените дяволи си отмъстиха по най-добрия възможен начин на латикс за поражението от миналия сезон. Възпитаниците на сър Алекс започнаха да доминират от първата минута и не решиха всичко още преди почивката.

Хавиер Ернандес откри резултата в 35-та минута. Тогава Евра получи топката в наказателното поле и шутира в горния десен ъгъл на вратата. Ал Хабси спаси, но при добавката Чичарито бе безпощаден.

Гостите нанесоха втори удар малко преди края на полувремето. Тогава Робин Ван Перси отбеляза истински шедьовър. Холандецът овладя топката в накателното поле, финтира бранител, след което с по-слабия си десен крак прати топката в горния ляв ъгъл на вратата.

В 58-та минута гол на Аруна Коне бе отменен заради засада. На повторението стана ясно, че ситуацията е много деликатна, като нападателят е почти на една линия със защитата на Юнайтед.

Пет минути по-късно червените дяволи направиха преднината си класическа. Ван Перси шутира от фаул в стената, топката попадна в краката на Чичарито и мексиканецът с удар от точката на дузпата не даде шанс на Ал Хабси.

В последните минути мачът се доиграваше, но това не попречи на червените дяволи да забодат четвърто попадение. След грешка на централните бранители на Уигън резервата Уелбек навлезе в пеналта и подаде на Ван Перси, който прати топката в долния ляв ъгъл на Ал Хабси. Така бе оформен и крайният резултат на мача.

Стартови състави:

Уигън: Ал Хабси, Колдуел, Бойс, Рамис, Фигерола, Босежур, МакАртър, МакАрти, Малоуни, Коне, Ди Санто; Резерви: Джоунс, Полит, Жорди Гомес, МакМанаман, Босели, Стам, Голобарт

Манчестър Юнайтед:
Рафаел, Евра, Фърдинанд, Евънс, Карик, Гигс, Йънг, Клевърли, Ван Перси, Ернандес; Резерви: Валенсия, Смолинг, Линдегаард,, Видич, Уелбек, Скоулс, Кагава,

02.01.2013 13:00

аве ми то във футбола 90 процента от головете се вкарват чрез добро пласиране а щосе отнася до чичерито тои не че има късмет тои има поглед върхо играта а и късметлията 5 пъти излезна сам срещу вратаря и 4 пъти топката се оказа в мрежата .

lampard____
02.01.2013 12:37

И сега като са си отмъстили, къде им е титлата на това жалко съдийско отборче? При Манчестър Сити и там ще остане! *lol*

sparco24
01.01.2013 22:52

До коментар [@comment 1248633] от [@user torreschelsea9]:

прави това което прави вятъра бееее паляк

catalan
01.01.2013 22:36

Интригата е кой ще е четвърти и дали Арсенал ще са в топ 4, ясно е ,че Юнайтед ще са шампиони, просто няма друг който може да стане.

ryangiggs1000
01.01.2013 22:22

Уелбек направи асистенция,след като тези от Уигън му подариха топката.Минута по-късно останал 1 на 1 със същия защитник Уелбек я загуби.Трябва да бъде даден под наем някъде(Лацио да речем),защото с тази игра не е и за пейката.

LiLN
01.01.2013 21:32

Между другото направихме доста грешни пасове в центъра на терена и ако срещу нас беше отбор като Реал Мадрид който да може силно да контраатакува щяхме да имаме доста сериозни проблеми

LiLN
01.01.2013 21:30

Не виждам защо плюете Чичарито неговият стил на игра е да е на ръба на засадата нормално е не всеки път да успява той ако успяваше постоянно щеше да вкарва по 10 гола на мач.Мен лично ми харесват такъв тип нападатели - бързи на ръба на засадата трудни за опазване.А пласирането му в наказателното поле също е невероятно това е второто му качество което много ми допада и все пак си мисля че когато Руни се възстанови Съра отново ще прати Чича на скамейката и ще влиза като резерва.

lubodankov
01.01.2013 21:27

Ееееее.....не го обиждайте човека....с какво е заслужил това?......

rooney_fen_256
01.01.2013 21:24

Не мога да ви разбера някои фенове честно. Какво му има на Чичарито, не разбрах. Висял постоянно в засада, еми това си му е стила на игра бе, вкарва ли голове? Вкарва. Еми няма какво повече да желаем от него. Щом Фъргюсън го държи в отбора, значи е добър. Уелбек също е талатнлив играч, но в последната година е в ужасяващаа форма, иначе помня как в началото на миналия сезон играеше много добре и вкара няколко гола, просто Фърги сега го използва повече като крило, а той изобщо не е за там, в националния отбор, като го използват като нападател, съумява да бележи.

01.01.2013 21:15

Много ми хареса мача, много добра игра, хубави голове и най-важното СУХА МРЕЖА. GGMU! *beer*

IvanIR
01.01.2013 19:25

Е кво стана са а?......Дедо лапна 3 точки а вие кво лапнахте а?....*lol*.......

demon_levski
01.01.2013 19:08

добър мач най вече че записахме суха мрежа страхотни Перси Чичерито Перси вече се превърна в изтински лидер можеби повече от рунни

rollingstones
02.01.2013 09:15

Ти си идиот.

dqmvolceto
01.01.2013 19:01

Страхотна победа и то със суха мрежа както винаги Перси бе на ниво а за Чичерито няма какво да говорим това момче си е уникат !

boris.tsankov
01.01.2013 18:49

абе онaя мишка torreschelsea9 къде е, че ми е интересно как ще плюе отбора пак *beer*

01.01.2013 17:50

Стоук някой гледа ли ги,как играят?Да направят някой подарък ей така за ЧНГ *joking*

01.01.2013 17:49

Чичарито е пълен смешник 3 гола 2 от засада 1 по късмет ... Браво на Перси браво на Юнайтед *smile*

02.01.2013 09:18

Ти си идиот, че сравняваш великия Солскяер с Ернандес дето освен пласиране друго няма.... Само като го гледам ме иди да го заколя... Такъв късметлия като него няма.

01.01.2013 19:28

Е то няма как 1 към 1 със Солскяер пич *smile* Ама поне по решителност и важност много ми напомня на него! Мисля, че няма фен който да не помни гола на Солскяер срещу Байерн! Влезе и вкара *smile* Чичарито е същия тип! На мен също не ми е от любимия тип нападатели, но е много полезен! А за РВП каквото и да кажем ще е малко! Имам чувството, че на центъра да му е подадем с гръб пак ще се извърти някак и ще е вкара в горния ъгъл *smile*

solskjaer20

Това си е умение. Да търсиш и да намираш позицията.. Аз лично се радвам, че той бележи, независимо от начина. Футболът е игра на голове.

Strraxo
01.01.2013 19:17

Еми не просто там писа като имаше автогол като имаше греда като имаше гол на Перси поне това забелязах.. Аз Чичарито го харесвам но ме издразва вкара 4 гола 2 от засада 2 нормални ..

dqmvolceto
01.01.2013 19:05

Същност Солскяр имаше нюх за гола но не беше само това имаше прилична техника хубав удар от по-далече докато Чичерито гледа да се пласира добре но и двамата имат едно качество и то е да са на точното място в точния момент!

ManUtd99
01.01.2013 19:03

Може да съм писал,но не и през цялото време.По принцип си пишех с МанУтд20,но това е преди мача.А и не си ме засегнал,не се засягам лесно просто ми е любопитно.

blinderchyyy

Ти не разбираш ли, че Чичарито играе на ръба на засадата... Аз пък му се възхищавам, как винаги знае къде да застане! Чичарито е, като Индзаги или Солскяер. Честита победа!

Strraxo
01.01.2013 19:00

Еми ако съм те засегнал извинявай но миналия мач писа през цялото време забелязах

ManUtd99
01.01.2013 18:55

Както ми се издигна в очите така и падна. *lol*

ManUtd99
01.01.2013 18:54

Защо мислиш,че стоя само във форума ве ти си просто малоумно дете.

Strraxo
01.01.2013 18:52

1 Път съм ходил ... *smile* Браво на Юнайтед уникална игра връщам си някой от думите за Чичарито но отново трябва да спре да стой в засади иначе браво вкара 2 гола за Перси какво да коменитрам класа браво дяволи Чесита победа само на истинските фенове на Юнайтед другите който висят по форума по-време на мача не ги коментирам *smile*

teenage_head
01.01.2013 17:59

Колко пъти си ходил на Олд Трафорд?

ManUtd99
01.01.2013 17:57

Хахах ставаш още по-смешен, а и гледам мачовете. Не съм като теб да бозя през компа и и да пиша коментари постоянно,когато се играе мача,просто само на полувремето се включих за да видя кво е положението в Уинър.

Strraxo
01.01.2013 17:56

Повярвай ми много повече съм фен на Юнайтед от теб нямаш си на представа как се радвам на головете така че човек който не ме познава неискам да коментира какъв съм и какъв не

Strraxo
01.01.2013 17:54

Аз не искам да коментирам с човек който пише по форума по-време на мач и е фен на Борусия *smile* Просто не харесвам хора който гледат само головете и си пишат по форума

Щом обиждаш играчи на Юнайтед, никакъв фен не си. Чичарито колко мача ни носи победата, смешник бил! Скрий се - ФУТБОЛЪТ Е ИГРА НА ГОЛОВЕ !!

ManUtd99
01.01.2013 17:52

Уважавам мнението на човек,който е фен на юнайтед,но да кажеш,че чичарито е смешник е просто ... не знам кво да кажа.Та той ни спаси поне в 3 - 4 мача минимум .

ManUtd99
01.01.2013 17:48

чичарито .Позициониране = 100 , Късмет = 101. Уникален играч,роден с късмет.За мача сега играем горе- долу добре.Много искам Гигс да вкара.

01.01.2013 17:46

Чича последно време си е подобрил позиционирането.Миналия сезон беше в по 1-2 метра изкуствена засада,сега е само на 1-2 крачки.Ако успеем да запазим суха мрежа ще е прекрасно.