Ювентус се издъни и срещу Лече, Милан би Катания

18:01
Ювентус за пореден път се изложи и завърши 2:2 с Лече у дома в мач от 34-я кръг на италианската Серия А. Аксел Конан откри за гостите в 11-а минута и първото полувреме завърши с гол аванс за борещия се да не изпадне тим.

През втората част играещият един от последните си мачове с фланелката на "бианконерите" Павел Недвед се превърна в спасител за своите. Чешкият ветеран изравни в 54-а минута, а в 67-а отново той обърна развоя на срещата в полза на Юве. В последната минута на срещата обаче, Хосе Кастило изравни.

Милан записа победа с 2:0 при гостуването си на Катания и запази второто място в класирането. Филипо Индзаги в 27-а минута след пас на Кака откри за "росонерите", а вторият гол бе дело на бразилския плеймейкър в 52-а минута.