Локо София вкара три на адашите от Мездра

14:52
Локомотив София победи Локомотив Мездра у дома с 3:0 в мач от 25-я кръг на А група. Столичните железничари бяха по-добрият отбор през цялата среща и пропуснаха да направят успеха си по-убедителен.

В 17-а минута Предраг Пажин получи директен червен картон за задържане на противников футболист и това се оказа повратният момент в срещата. С човек по-малко гостите бяха обречени и в 32-а минута Мартин Камбуров откри след пас на Зоран Балдовалиев. Пет минути по-късно Виктор Шпишич покачи на 2:0 и мачът свърши.

В 49-а минута Камбуров с глава отбеляза с втория си гол и до края срещата се доиграваше.

Съставите на двата отбора:

Локомотив София: Галев, Дзаферович, Добрев, Лопеш, Дяков, Караджинов, Златински, Атанасов Шпишич, Балдовалиев, Камбуров

Локомотив Мездра: Левашки, Пажин, Рачка, Христозов, Цветкович, Анев, Лотас, Лоренсо, Георгиев, Каранейчев, Тозе