Мартин Петров с гол и асистенция при загуба на Болтън

20:26
Мартин Петров вкара гол при загубата на Болтън с 4:5 навън срещу Питърбъро в мач от 23-ия кръг на английската втора дивизия. Българинът се разписа три минути преди края на редовното време след асистенция на Марвин Сордел.

Петров остана на резервната скамейка на тротърс, но се появи на терена в 81-ата минута, заменяйки Кийт Андрюс. Мартин Петров се разписа при 5:3 в полза на Питърбъро и оформи крайния резултат. Преди това, в 83-ата минута, Петров асистира на Беник Афобе за третия гол в полза на Болтън.

Лий Томлин, Дуайт Гейл, Джордж Торн, Марк Литъл и Гейбриъл Закуани бяха точни в полза на домакините. Мартин Петров, Беник Афобе и на два пъти Кийт Андрюс от дузпи се разписаха за гостите от Болтън.

След тази загуба отборът от Ланкашър се намира на 16-о място с актив от 29 точки.