СКОРЦЕНТЪР: Висша лига

17:08
В момента се играят част от срещите от 18-я кръг на английската Висша лига. Малко по-рано Арсенал постигна минимална победа като гост над Уигън.

Мачовете, които се играят от 17:00 часа българско време, са:

Манчестър Сити - Рединг, Нюкасъл - КПР, Саутхямптън - Съндърланд, Тотнъм - Стоук Сити, УБА - Норич и Уест Хям - Евертън.

От 19:30 часа пък е срещата Ливърпул - Фулъм.

Резултати от 18-я кръг на живо:

Fabregas_boy
23.12.2012 15:17

Уигън-Арсенал не завърши 0-0,оправете си скорборда.

man4estara10
22.12.2012 19:12

После нас подкрепяли.При гола имаше 100% нарушение.Отбора се бореше 93 минути и накрая им вкараха съдийски гол.Сити в доста мачове ги спасяват така.Иначе браво на Рединг.Страхотна игра на отбора ,но наистина жалко.*angry*

pumpet
22.12.2012 19:30

Засада на Чичарито 3 измислени червени картон в общо 2 дербита,друго има ли смисъл да коментирам?

MrJosepe
22.12.2012 19:02

Пореден слаб мач на съдийската бригада ... жалко какви хубави мачове ставаха до преди няколко години *cry* Иначе съм забелязал една тенденция за големите отбори в последните години .. как съдийската бригада ги подкрепят като домакини дали са Сити Юнайтед Челси и тн дори да не е дузпа или фрапантна грешка винаги най- малките неща са в тяхна полза като например фалове корнери и засади .. Срам и позор за съдийството в Англия .. засрамете се то бива бива всеки мач почнахме за тях да говориме ... като прегледам и другите мачове съм обеден че ще намеря още .. тц тц тц
*angry**angry**angry*

ryangiggs1000
22.12.2012 19:04

Навсякъде са така,просто вече е невъзможно съдиите да се съревновават с футболистите.

dido_bz12
22.12.2012 19:01

има една песен просттооооооо няяямамм думи тва е не само за манчестър сити тое за цялото съдииство във висшата лига пълен кенеф съдиите оризеляват отборите и доброто име на висшата лига с тея изпълнения не мисля че нито сити нито арсенал нито юнайтед нито челси и които и да е друг просто отврад

pumpet

По нагли фенове от тези на Юнайтед няма.Точно те тръгнали да ми говорят как Сити били бутнати от съдията и за голове в добавеното време,божеееее.

Strraxo

Нали бе тая 93 мин Перси *smile* !

Etihad

ми да. Феновете на Юнайтъд са гнусни. нали знаете ФЪТГИ ТАЙМ !!!!!!!!!

Със фенове на Сити не е интересно да се спори(освен това друг освен Лудия не ги подкрепя)

22.12.2012 18:58

Спокойно,ще бъдем зимни шампиони,а също така и пролетни.Тия Сити късмета ще е до едно време.

demon_levski
22.12.2012 18:56

добре че беше садята да спаси смотаните араби че иначе срам

Strraxo

Не ви ли е срам бе ци*ани гадни бе чист фал бе как може този отбор на Рединг 93 мин да се защитава по този начин и съдията да преебе всичко смешници сте

22.12.2012 18:55

Срещу най-лошия гост в лигата едвам победиха със съдийски гол.

myzrael
22.12.2012 18:54

На Арсенал съдията им подари победата, на Сити съдията им подари победата, но иначе Юнайтед е подкрепян от съдиите *joking*

pr0fy
22.12.2012 18:53

да ,добре,че тоя гнусник Бари му се качи отгоре. дееба глупавото ви гнусно арабско отборче късметлийско. Всичко в тоя отбор е гнусно и шанерско, така и спечелихте една от първите и ПОСЛЕДНАТА ви титла , арабски гниди.

scrooll7

ае пак ва бутнаха,явното нарушение само съдията не го видя

demetrio
22.12.2012 18:51

Естествено сити вкарват в последната минута

demetrio

Просто се надявах на X и малко се разочаровах за това го написах този коментар.Напълно ми е ясно че и ние обичаме да вкарваме в последните минути *thumb_up*

myzrael

Юнайтед може да взимат мачове в последната минута, но головете не им ги вкарва съдията като на вас!

genchooo

1:0 и този път отървахме кожата, и все пак Манчини АУТ! А и вие не сте за дума в коя минута ни победихте? и още колко много мачове сте взимали в последната минута.

tishowinner2

щот вие не вкарахте по т'ва време срещу сити ?!

genchooo
22.12.2012 18:50

а и браво на УБА и на тренера ето това е отбор, с 10 човека и пак бият

genchooo
22.12.2012 18:48

Манчини аре бегай си вече не може да имаш такива играчи и да не можеш да ги накараш да направя една атака и да вкарат

valdes021
22.12.2012 18:18

Тия от Бетис са големи ку**и веднъж да ги играя и те ще паднат*cry**sad*

valdes021
22.12.2012 18:29

мислех да играя наполи вместо тях но си викам,че ще станат два италиански отбора с Лацио и някой може да не излезе

VANKObarabanko
22.12.2012 18:25

И аз се издъних с тях

justbork0
22.12.2012 18:16

Е сега става гафа... знаех си че трябва да пусна Лацио на мястото на Евертън.. за сега Фиорентина 2ка, Съндерланд 2, Кардиф 2......... цтцтц