Манолев с красив гол за ПСВ в Купата на Холандия (видео)

10:39
Станислав Манолев вкара хубав гол за победата на ПСВ Айндховен с 4:0 като гост на третодивизионния Рийнсбург Бойс в осминафинална среща за купата на Холандия.

Българският национал откри резултата в 4-а минута с мощен удар от 20 метра в далечния ъгъл на вратата. Манолев остана на терена през всичките 90 минути.

ПСВ, носител на трофея за миналия сезон, реши всичко още до 25-а минута, когато резултатът вече бе 3:0 след два гола на Тим Матавц. Крайното 4:0 оформи Кевин Строотман в средата на втората част.

За четвъртфиналите се класира още АЗ Алкмаар след победа над Дордрехт с 4:2, както и втородивизионния Ден Бош, надделял над друг тим от втора дивизия - Камбуур с 1:0.