Малага едва направи равен с Ейбар (видео)

10:14
Малага завърши 1:1 при гостуването на третодивизионния СД Ейбар в първи осминафинален мач за купата на Испания.

Огучи Ониеву вкара късен гол и спаси Малага от унизителна загуба при гостуването на непретенциозния съперник. Тимът на Мануел Пелегрини, четвърти в класирането на испанското първенство и осминафиналист в Шампионска лига, мислеше повече за гостуването на Реал Мадрид в събота в мач за първенството и излезе с резервите в мача срещу Ейбар.

Домакините се възползваха от това и поведоха с гол на Чема Анибаро в 73-а минута на тежкия терен, но в добавеното време американският национал Огучи Ониеву изравни. Това е втори гол за 30-годишния защитник с екипа на Малага.

Победителят от двубоя вероятно ще срещне на четвъртфиналите тима на Барселона, който в първи осминафинал миналата седмица победи Кордоба с 2:0.