Славия би Вихрен след драма в последните минути

14:54
Славия победи Вихрен Сандански с 2:1 в мач от 25-я кръг на родната А група. Домакините, които за пръв път през този полусезон играха на собствения си стадион, бяха по-добрият отбор през целия двубой, но в крайна сметка загубиха срещата след драма в последните минути.

През първата част санданчани доминираха, но пропиляха няколко много добри положения за гол. След почивката ситуацията на терена не се промени, но противно на логиката гостите от София откриха резултата. В 58-а минута Дениран Ортега бе изведен сам срещу вратаря на Вихрен, преодоля го и на празна врата отбеляза в полза на Славия.

След попадението домакините отново доминираха и стигнаха до изравнителен гол в 90-а минута. Христос Маладенис вкара за 1:1, но буквално в следващата атака и вече в продължението на мача, Бето отново попари Вихрен и донесе победата на Славия.