ПСЖ громи, Златан вкара три (видео)

22:00
Валансиен загуби разгромно домакинството си на Пари Сен Жермен в мач от 17-я междинен кръг на френската Лига 1. Двубоят на стадион "Нунжесер" приключи при резултат 4:0 за състава на Карло Анчелоти.

Първото полувреме на срещата завърши с гол аванс за гостите, който бе реализиран от Златан Ибрахимович в 29-та минута. Малко след началото на втората част шведският таран оформи своя хеттрик след попаденията си в 49-та и 54-та минути. Крайното 4:0 за ПСЖ оформи Езекиел Лавеци осем минути преди края на мача.

В друга среща от Лига 1, която се игра по същото време, Ница взе домакинството си на Стад Рен с минималното 1:0.

Малко след това пък Лил надви у дома Тулуза с 2:0.