Уникален Фалкао заби пет гола, Атлетико мачка с 6:0 (снимки и видео)

22:03
Атлетико Мадрид разгроми Депортиво Ла Коруня с 6:0 на стадион "Висенте Калдерон" в среща от 15-я кръг на Примера дивисион.

Звездата на дюшекчиите Радамел Фалкао заби цели пет гола за успеха на своя тим. Домакините откриха резултата в 23-та минута с гол на Коща, а пет минути по-късно Фалкао удвои преднината на своя тим.

Колумбиецът направи резултата класически в 42-та минута. Фалкао оформи своя хеттрик в 64-та минута, когато се разписа от дузпа.

Жестокостта на Атлетико нямаше граници и с голове в 68-та и 71-та минута Радамел Фалкао оформи крайното 6:0. С този си успех дюшекчиите събраха 37 точки и са само на три пункта зад лидера Барселона.

Стартови състави:

Атлетико Мадрид: Куртоа, Хуанфран, Филипе Луис, Диас, Годин, Габи, Марио Суарес, Туран, Коке, Фалкао, Диего Коща ; Резерви: Адриан, Раул Гарсия, Хави Манкуило, Серхио Асеньо, Хорхе Пулидо, Тиаго, Емре

Депортиво Ла Коруня:
Арансубия, Ауозе, Лауре, Родерик, Инсуа, Валерон, Агилар, Камунас, Алекс Бергантинос, Рики, Бруно Гама; Резерви: Диого Саломао, Андре Сантос, Родолфо Бодипо, Мануел Пабло, Хуан Домингез, Лукс, Хесус Вазкес

Barsabg
10.12.2012 20:35

Невероятен Фалкао *wink* Винаги усмихнат и най-важното играе със сърцето за клуба си - Атлетико! ЕВАЛА !

SpeeD40
10.12.2012 16:02

и Фалкао да беше в Барса да му подават иниеста и шави и той щеше да вкара не 86 а 186 гола *wink*

ultrachelsea
10.12.2012 14:12

Фалкао е единствен,няма толкова качествен нападател в момента. Просто трябва да отиде в по-голям отбор,за да свикне с ШЛ и т.н. аз лично искам да отиде в Челси,ако пасне на стила на Висшата Лига той просто няма да има спирка. *smile*

Chelsea_4_life
10.12.2012 10:05

Голям нападател ако се премести в по голям отбор може да стане и конкуренция на Меси и Роналдо

visca_barca95
10.12.2012 09:58

Много се радвам за тази разгромна победа на Атлетико, защото там е един от любимите ми футболисти - Радамел Фалкао*beer*

yamahata
10.12.2012 09:29

Рекорд в англия *lol* с такива слаби вратари и меси,ще стигне ! *lol*

tapaka2222
10.12.2012 08:45

Тва момче ще направи рекорд ако е в англия примерно изумителен беше снощи с удоволствие да го гледаш!

caramell
10.12.2012 08:23

Радамел Фалкао изумява постоянно! Този пич е ЗВЯР! Има много хляб в него и ще е битка голяма за подписа му..голям е !

bultras1995
10.12.2012 08:05

какво и да кажем за него все ще е малко ,.,, безспорен голмайстори и цунами в наказателно поле на противника !!!

kalchy
09.12.2012 23:30

Какво да кажа просто - Ел Тигре !

ivanrealmadrid1
09.12.2012 23:03

да не се лигави в атлетико да идва в челси или реал (сам да решава*lol*) и всички ще бъдем доволни

Deco_Sneijder
09.12.2012 22:59

Дзвер,голям,каквото и да кажем е малко,олицетворение на думата футболист.

joseph_Macg
09.12.2012 22:49

я кажете ако обичате колко гола има фалкао от началото на сезона до сега във всички турнири

09.12.2012 22:28

Тоя е уникален братче... Сигурно е единствения играч, който се е подиграл с любимия ми отбор и не го мразя.. Иска ми се догодина той да вземе златната топка, макар че силно се съмнявам *sad* Евала Фалкао и да продължава така да ги дупчи *thumb_up**thumb_up* (bow)

ceco26
09.12.2012 22:27

пфф, тоя ако продължава така...може да се откажа да играе още другата година...щото ще му писне да вкарва голове...*joking* браво! много радва и дано поне другият сезон вземе златната топка, а преди това други отличия

FaNaTiKa
09.12.2012 22:22

колко силно и запомнящо се звучи как някой играч е вкарал 5 гола в даден мач, аз си спомням Бербатов като вкара по 3 по 4 и 5 .. ама то това не е нищо нали (просто малко носталгия и си коментирам) .. иначе Фалкао е феноменален футболист и е най-добрия нападател в момента в Света, за него няма ляв крак, десен крак или глава .. вкарва отвсякъде и не е типичния чакал, движи се доста, играе с топката, умее и да подава добре .. просто е завършен изключителен футболист, който по нищо не отстъпва нито на Меси, нито на Кристиано Роналдо (освен, че играе в по-слаб отбор от тях), но лично за мен той е по-голям магьосник, може би защото не съм го гледал чак толкова много и всичко което виждам от него ми се струва забележително, но си е феномен

maks.kolev.7
09.12.2012 23:21

абе да ти кажа в момента Атлетико са по добри от Реал ,ако съдим по класирането *lol*