Реал Мадрид изтръгна зрелищна победа срещу Валядолид (видео + снимки)

22:49
Реал Мадрид постигна зрелищна победа с 3:2 при гостуването си на Валядолид. Кралският клуб на два пъти бе в ролята на догонващ в резултата, но в крайна сметка успя да обърне съперника си с два гола на Месут Йозил. Карим Бензема пък бе авторът на първото попадение за Кралския клуб. Нападателят на домакините Матеус Манучо също бе сред най-добрите на терена. Именно анголецът реализира головете за Пучела.

Домакините започнаха силно срещата, след като успяха да излязат напред в резултата още в 7-ата минута. Точен за Пучела бе нападателят Матеус Манучо, който се оказа на точното място при мелето, създало се след центриране от корнер в наказателното поле на гостите от Мадрид. Радостта на възпитаниците на Мирослав Джукич обаче не продължи дълго, след като 5 минути по-късно Карим Бензема се разписа за 1:1 на празна врата, възползвайки се от изключително груба грешка в противниковата отбрана.

В 22-ата минута Манучо отново осигури предимство на Валядолид срещу Реал Мадрид. Националът на Ангола матира Икер Касияс с удар с глава от близко разстояние. Любопитното при гола бе, че защитата на Кралския клуб се пропука за втори път след поредно центриране от корнер.

Впоследствие възпитаниците на Жозе Моуриньо увеличиха оборотите и се пренесоха в половината на своя съперник с цел да се върнат в мача. Опитите на мадридчани дадоха резултат секунди преди края на първото полувреме, когато Месут Йозил доведе нещата до 2:2 след чудесна комбинация с Карим Бензема.

Второто полувреме на срещата премина под диктовката на Реал Мадрид. В 51-ата минута Серхио Рамос бе много близо да се нареди сред голмайсторите, но ударът му с глава не намери очертанията на вратата на домакините.

Валядолид отговори с акция на Оскар Рамос, но Касияс внимаваше и не допусна да бъде надхитрен отново. Малко по-късно Серхио Рамос вкара за 3:2, но страничният рефер маркира засада и голът бе отменен, а това предизвика гнева на Жозе Моуриньо.

Така се стигна до 72-ата минута, когато Месут Йозил обърна резултата в полза на своя тим. Немският национал регистрира нов гол-красавец на сметката си, след като се разписа от пряк свободен удар.

До края на двубоя до ново попадение не стигна и трите точки отидоха при Реал Мадрид.

Valladolid vs Real Madrid 2-3 08.12... by ourmatch

Стартови състави:

Валядолид - Ернандес, Баленсиага, Валиенте, Серено, Рукавина, Перес, Рубио, Рамос, Маркос, Еберт (30 - Буено), Манучо (78 - Гуера).

Реал Мадрид - Касияс, Рамос, Пепе, Арбелоа (62 - Модрич), Начо (46 - Ди Мария), Алонсо, Йозил, Кедира, Кайехон, Роналдо, Бензема (73 - Варан).

RealMadridFen
10.12.2012 04:46

Браво на Йозил той ни спечели мача да продължава все така и занапред

mannutdd1878
09.12.2012 13:45

Ти случайно да не си по-хубав от него ?? Сайта е пълен с хейтъри и си фен на Реал *thumb_down* *nerd*

09.12.2012 08:35

слабички са реал валянсоид или там както и ем името тотално ви надигра на 1/8 от шл сте аут със тази игра

madridistaaaaaa
09.12.2012 14:17

" валянсоид " даже не знаеш имената на отборите от Испанското първенство , виждам колко разбираш от футбол *lol**lol* ти даже не следиш Ла лига , освен когато играе Дуспалона *lol*

man4estara10
09.12.2012 12:39

Личи се колко гледаш футбол.Даже не знаеш един от отборите в ЛА лига ,която уж гледаш.Сигурно в главата ти е само Меси и никой друг няма за теб.А колкото до темата Йозил ги спаси отнова и игра наистина фантастично.

crip1
09.12.2012 12:37

Ти си ебати мишока братле *joking* Само говориш и после се криеш *lol**lol**lol* Селтик като ви плеснаха се беше укрил ся пак пишеш и после барса като си отидат пак се крий мишко *lol* Слаби слаби ама всеки път сме над вас *joking*

zerocgti
09.12.2012 10:33

Тихо, бе Селтик!

Barsabg
09.12.2012 08:03

Фантастичен Йозил ... Невероятен,този който ги спаси сега и срещу Борусия ... След мача на Атлетико и Реал Мадрид си викам е то вече само Роналдо ще изпълнява,но видях решителността на Йозил и си казах "Да,това е гол" И мисля , че вече той трябва да изпълнява по-често *smile*

Madridist1902
09.12.2012 14:35

Йозил е играч от класа още във Вердер като го гледах ми направи страхотно впечатление и адски много се радвам, че играе в любимия ми отбор.Аля Мадрид !!!

jimidim
09.12.2012 06:44

Оцека 10 на двойката Йозил-Бензема(за пореде път),и оцека 3 на защитата.Ако продължават с тези грешки при стати4ните,Реал не ги 4ака нищо добро .Не може прекрасната игра в нападение ,да компенсира всеки път грешките в защита.А лявата зона в момента е доста зле.Все пак,хубава и заслужена победа.,

rockytoo
09.12.2012 01:45

Добър мач се получи Йозил играча на мача *ball*

John_Jameson
08.12.2012 23:55

Заслужена победа за Реал, като се има предвид и незачетения, РЕДОВЕН гол на Рамос, но трябва да се отдаде и значимото на Валядолид !!! Те бяха страхотни и техните фенове имат повод за гордост !!! *smile* Евала за начина по който играха, най - вече през 1-вата част !!! *smile*

damexavi
08.12.2012 23:38

Озил прави страхотен сезон ! Роналдо само може да гледа какво прави Озил и да се учи.. Реал намери следващият зидан ! Честита Победа !

kris_666
08.12.2012 23:03

Честита победа! Според мен трябва да се купи още един нападател... Хала Реал! *smile*

ivanrealmadrid1
08.12.2012 22:55

тоя кръг квото трябваше направихме, сега да се надяваме депортиво и бетис да бият *cool*

hala_madrid_9
08.12.2012 22:53

Честито ХАЛА МАДРИД !!! КР тих Месут играч на мача..

crip1

Е КАК ДА НЕ СЪМ ФЕН НА ЙОЗИЛ? ТА ТОЙ Е ВЕЛИКОЛЕПЕН! ХАЛА МАДРИД!

08.12.2012 22:52

Едно голямо БРАВО за Реал заслужено победихме и невероятен Йозил , няма как да не отбележа , че пак ни отмениха чист гол , можеше и да е фатално . Честито на всички фенове на Реал Мадрид ! Хала Мадрид *beer*

Neooo_1995
08.12.2012 22:49

Честито момчета.Напълно заслужено си спечелихме.Аля Мадрид!

08.12.2012 22:57

Аз от 6 мача ,5 ги хванах ,чакам сега Пул да излезе.И аз три цифрена сума ,ама разбира се ,ако излезе.

Banditos

няма да споменавам суми бате ама така ориентировачно три цифрена *wink* но пак казвам има много случаи в които са ме дънили само те

Neooo_1995
08.12.2012 22:50

И сега ква пара взе от фиша?*cigarette*

08.12.2012 22:30

вече трябва да е закон пряк свободните от дясната страна да се бият от йозил ! останалите от роналдо *wink*))

Neooo_1995
08.12.2012 22:27

Какво изпълнение на Йозилллллллллллллллллллллллл

08.12.2012 22:25

Много подобрихме играта ся трея да бием 2-5 ХАЛА МАДРИД!!!

ryangiggs1000
08.12.2012 22:07

От линка ми за мача видях няколко 120p картинки,но останах с впечатлението,че Кристиано не играе силно.Иначе това ако е защита на световен и двукратен европейски шампион,аз съм трамвай.

extol
08.12.2012 21:59

Хаха, в момента на ПЕС човечето ми играе във Валядолид и колко паса е дало на Манучо... *lol*
Отстраних Р.Мадрид за купата на краля... дано да е поличба.. *lol*

08.12.2012 22:00

тоя па играе пес *lol**lol* само фифа

madridd011
08.12.2012 21:57

Дано победим иначе ми харесва как играем .

geforc
08.12.2012 21:54

Аз пък разчитам на залози от типа на малкия отбор да вкара на гранда в такива мачове например. И обикновено го правя към 30 мин. след гол на фаворита и ме е яд в момента, че тоя мач така се разви по тоя начин и изпуснах високи коеф. Реал бие..

Banditos
08.12.2012 21:53

До коментар [@comment 1229260] от [@user cokmarata]:

хахаха кефиш брат *joking**joking*

Juventus333
08.12.2012 21:52

А дори да отиде на Бернабеу отбора ще почне да играе футбол тип "тики-така" *smile*

08.12.2012 21:49

Добре , че вкарахме в края на полувремето и изравнихме , играем добре и второто полувреме дано резултата е на лиже . Хала Мадрид !

08.12.2012 21:48

браво на бензема ! за сега е най-добрия , наистина ги развинтихме тая атака

Banditos

малко назабавен каданс,но добре се получи *beer*

08.12.2012 21:41

мойта теория отново се потвърждава , отборите срещу реал и барса , всеки път са супер ефективни , може 1 положение за цял мач да имат но ще го вкарат

Neooo_1995
08.12.2012 21:44

Ама с/у Реал съм забелязал са много по-ефективни.Ето Валядолид ,ако не са статични положения ,нищо не направиха пред вратата ,все едно гледам Стоук Сити ... и защитата ни днес е ужасна..

08.12.2012 21:40

Така не става Моу вънннннннннннннн искам Дел Боскееееееееее!!! тоя сезон ще е сушина*angry**angry*

Недей да виниш Мауриньо всеки вини първо мениджъра , ние играем добре само , че нещо не ни върви и не можем да вкарваме , ето изравнихме , а и ако продължаваме да играем така съм сигурен , че ще си тръгнем с 3-те точки .

Juventus333

Ти искам, но дали и той иска? *smile*

пълни глупости брат , моу няма вина , лично аз искам да остане дълги години ; Д ама едвали , не че имам нещо против дел боске

Neooo_1995
08.12.2012 21:37

Аз не знам мач с коефицент 1.4 за кво го пускаш изобщо ,то такива като не ти излязат най-боли ,уж сигурни ,но вятър.И стига обижда!

Banditos

1,40 но мислех че ми е най твърдия *erm*

Neooo_1995
08.12.2012 21:25

Вижте каталунските фенчета колко са комплексирани.Идват в темата и дават яко минуси ,това феновете на Реал не го правят ,а от всичкото на горе ,тоя идва и обижда е това ,ако не е комплексар ,здраве му кажи.Продължавайте с минусите......

08.12.2012 21:34

30 мин е не сме паднали ... остава много време

Banditos
08.12.2012 21:33

знаеш ли на кое ме е яд,винаги когато заложа за смешния Ви отбор винаги падате,е затуй не ми харесвате бели мишоци и тая вечер ако паднете просто незнам...*devil*

Banditos

добре бе маааму стара все когато залагам и чакам последния мач да ми излезе винаги ме дъните бе плъхове как да ви обича човек,да ееа и смешния отбор *devil*

Banditos
08.12.2012 21:39

за кое да се излагам бе пич че си казвам истината,тая година сме на поне 30 точки пред тия смешници,направят един силен мач и след туй 10 мача почивка е така не става,ако искаш да си претендент за титлата

08.12.2012 21:20

ей псевдоподобие на фен който е привърженик на 3 различнни отбора да не дава коментари и дано Белите плъхове да бият щот съм заложил сериозна сума

Neooo_1995
08.12.2012 20:57

Успех на "Белия Балет".От мене 1:3*smile*АЛЯ МАДРИД!!!

08.12.2012 20:48

Начо най-накрая започна да получава шансове за изява...на 22 години,възраст на която трябваше да има поне 100 мача,за Белия балет.Жалко,че стана жертва на решенията на Моу,да му смени поста във втория отбор(от център на бек) и да купи Коентрао.Дано с Родригес не стане същото,защото Реал ще изгуби много.