Майорка и Сарагоса с хикс

09:50
Майорка и Сарагоса завършиха наравно 1:1 в последния мач от неделната програма в 14-ия кръг в Примера дивисион.

Двубоят започна лошо за гостите от Сарагоса и в 13-ата минута защитникът им Глен Ловенс получи втори жълт картон заради нарушение срещу Емилио Нсуе в наказателното поле и беше отстранен от игра. Виктор Каседесус обаче пропусна да отрие резултата при последвалата дузпа.

В 16-ата минута Елдер Пощига се възползва от грешка в защитата на домакините и даде аванс в полза на Сарагоса. През второто полувреме Майорка натисна своя съперник и в 85-тата минута Виктор оформи крайното 1:1.

Във временното класиране Майорка е на 17-о място с 13 точки, докато Сарагоса е на 13-а позиция с три точки повече.