Суонзи потопи Арсенал, Сити се издъни срещу Евертън (видео)

19:27
Отборът на Арсенал допусна изключително разочароваща загуба с 0:2 при домакинството си на Суонзи в среща от 15-ия кръг на английската Висша лига.

Големият герой за лебедите на "Емирейтс Стейдиъм" бе испанският полузащитник Мигел Куеста-Мичу, който отбеляза и двата гола в мача. Той откри резултата в 88-ата минута, а 3 по-късно оформи крайното 2:0.

szólj hozzá: Arsenal vs Swansea 0:2 GOALS HIGHLIGHTS

В друг вълнуващ двубой действащият шампион Манчестър Сити не съумя да излъже Евертън като домакин и се задоволи само с равенство 1:1. Карамелите излязоха напред в резултата в 33-ата минута чрез попадение на Маруан Фелайни, но малко преди края на първото полувреме Карлос Тевес върна статуквото на терена с точно изпълнен 11-метров наказателен удар.

szólj hozzá: Man City vs Everton 1:1 GOALS HIGHLIGHTS

Ливърпул пък се наложи минимално над Саутхямптън, който остана в зоната на изпадащите. Единственото попадение в срещата отбеляза датският бранител Даниел Агер в 43-ата минута.

szólj hozzá: Liverpool vs Southampton 1:0 Agger

Куинс Парк Рейнджърс, начело с Хари Реднап, завърши наравно 1:1 с Астън Вила, а Стоук Сити пожъна успех с 1:0 при гостуването си на Уест Бромич Албиън.