Кийслинг донесе успеха на аспирините над Нюрнберг (видео)

19:12
Щефан Кийслинг вкара единствения гол за победа на Байер Леверкузен с 1:0 над Нюрнберг в мач от 15-ия кръг на германското първенство по футбол, с което аспирините съкратиха аванса на лидера Байерн Мюнхен до седем точки.

Кийслинг, който се бори за връщане в състава на германския национален отбор, се възползва от пас на Андре Шюрле в 37-та минута и с деветия си гол за сезона се изкачи начело на класирането в реализаторската листа. Това беше и шестата победа за Леверкузен в последните седем мача от Бундеслигата, с което аспирините заемат второто място.

Шалке стигна до трудно равенство у дома срещу Борусия Мьонхенгладбах в друг мач от кръга. Юлиан Дракслер донесе точката за отбора от Гелзенкирхен в 86-та минута, след като Игор Де Камарго беше дал аванс на гостите в началото на второто полувреме.

szólj hozzá: Leverkusen vs Nürnberg - 1-0 (All Goals)