Иван Иванов с цял мач при равенство на Партизан

16:55
Шампионът Партизан изненадващо завърши 2:2 като гост на Спартак Суботица днес в мач от 15-тия и последен кръг от есенния дял на първенството на Сърбия по футбол. С фланелката на Партизан през целия мач игра защитникът на българския национален отбор и бивш играч на ЦСКА София Иван Иванов.

Пред около 3500 зрители на стадиона на Суботица гостите от  Партизан водеха с 2:0 до 72-та минута с голове на Лазар Миркович в 12-та и Мирко Шчепович в 57-та минута. В 72-та минута Деспотович намали, а в 83-та Братич оформи крайния резултат - 2:2.

Така Партизан даде възможност на своя голям съперник Цървена звезда да намали разликата във временното класиране на върха само на три точки. Довечера Звезда приема на своя стадион отбора на Войводина.

Партизан е начело във временното класиране след есенния дял с 37 точки, следван от Цървена звезда - 31 точки и мач по-малко, Ягодина - 29 точки, и др.