Фортуна разби Айнтрахт (видео)

09:37
Щефан Райцингер вкара третия си гол в три мача, а Фортуна Дюселдорф разби с 4:0 Айнтрахт Франкфурт в мач между двама от новаците в Бундеслигата.

Нападателят на гостите Карим Матмур бе изгонен в 34-ата минута за втори жълт картон. Падението на тима му започна 4 минути по-късно, когато Райцингер откри резултата след солова акция през защитата на Франкфурт. Оливер Финк удвои в 42-ата минута с отличен удар от границата на наказателното поле.

Нандо Рафел направи 3:0 в 58-ата минута след слабо изчистване на защитата на Айнтрахт. Аксел Белингхаузен оформи крайния успех в 85-ата минута.

Фортуна спечели два от последните си три мача, плюс равенство с шампиона Дортмунд. Формата на Айнтрахт пък спада сериозно. Клубът от Франкфурт загуби втори пореден мач и има само една победа в последните си седем. Но остава на пето място. Фортуна е 13-и.

szólj hozzá: Dusseldorf vs Frankfurt 4:0 GOALS HIGHLIGHTS