Златан и ПСЖ разбиха Троа

20:53
Златан Ибрахимович отбеляза два гола и записа две асистенции при победата на Пари Сен Жермен с 4:0 над Троа в среща от 14-ия кръг на футболното първенство на Франция.
Шведът се завърна в състава на ПСЖ след наказание от два мача заради получи червен картон в срещата със Сент Етиен на 3-ти ноември.

С този успех ПСЖ оглави класирането в шампионата с 26 точки актив, с точка пред Сент Етиен. На трето място също с 25 точки е Олимпик Лион, който е с два мача по-малко. Троа е на предпоследната позиция с едва 8 точки.

Бразилецът Максуел откри резултата в 17-та минута, а в 63-та Блес Матуиди удвои. Златан Ибрахимович беше точен в 70-та и 89-та минути и вече има 12 попадения от началото на сезона. Това бе първа победа за ПСЖ за последните четири мача след две победи и едно равенство.