Равенства в първите полуфинали на Копа Судамерикана

10:04
Аржентинският Тигре стигна само до домакинско 0:0 срещу Милонариос от Колумбия в първи полуфинал от втория по сила южноамерикански клубен турнир по футбол за Копа Судамерикана.

Реваншът е след седмица, а колумбийците се очаква да имат предимство, тъй като срещата ще се играе в столицата Богота на надморска височина от около 2650 метра, което винаги затруднява гостуващите отбори.

В другия първи полуфинал от надпреварата чилийският  Универсидад Католика завърши 1:1 като домакин на бразилския Сао Пауло. Гостите откриха резултата в 21-ата минута, когато Рафаел Толой засече с глава центриране на Родолфо в наказателното поле. Николас Кастийо изравни в 69-ата минута и запази надеждите на чилийците за класиране на финала.