Зенит и Малага не успяха да се победят (видео)

21:20
Отборите на Зенит и Малага завършиха наравно 2:2 в ранния мач от днешната програма на Шампионската лига.

Гостите от Испания започнаха срещата изключително силно и до 10-ата минута си осигуриха аванс от два гола. Първо Диего Бонаноте откри резултата, а секунди по-късно Себастиан Фернандес доведе нещата до 2:0.

Момчетата на Лучано Спалети обаче не се предадоха и намалиха резултата на 2:1 с гол на Дани, който бе точен в началото на второто полувреме. Руснаците се добраха до равенството чрез попадение на Виктор Файзулин в 86-ата минута на срещата. Домакините завършиха срещата в намален състав, след като секунди преди последния съдийски сигнал Владимир Бистров получи червен картон.

В последния кръг Зенит гостува на Милан, а Малага е домакин на Андерлехт.

szólj hozzá: Zenit vs Malaga 2:2 MATCH HIGHLIGHTS