Стяуа пожела Живко Миланов

12:10
Треньорът на румънския гранд Стяуа Букурещ Лауенциу Регекампф започва офанзива по привличането на Живко Миланов през зимния трансферен прозорец. За желанието на шампиона на България с Литекс за 1999 г. съобщава букурещкият "Проспорт".

Титулярният десен бек на лидерите в класирането на местното първенство Даниел Георгиевски контузи тежко коляното си в 88-та минута на мача през уикенда от 16-ия кръг с Турну Северин, спечелен с 2:1. Според първите прогнози на лекарите македонецът ще отсъства от терена до април.

В същото време Миланов игра 90 минути при загубата на своя Васлуй като гост на Оцелул Галац с 0:2. Поражението лиши Васлуй от възможността да се изравни по точки -31, с третия Астра Джурджу.