ПСЖ падна от Рен у дома (видео)

20:38
Лидерът във френското първенство Пари Сен Жермен допусна изненадваща загуба с 1:2 у дома от Стад Рен. Ромен Алесандрини и Жулиен Ферет се разписаха за гостите още през първото полувреме. Нене успя да изравни за ПСЖ между двата гола на Рен.

Вратарят Беноа Костил получи червен картон в 25-ата минута, а в началото на второто полувреме от игра беше изгонен и Жан Макун, като Рен остана с двама човека по-малко на терена. Въпреки това Пари Сен Жермен не успя да достигне до второ попадение и да спечели поне една точка от тази среща.

Поражението е второ поред у дома за столичани. Те имат 23 точки на върха в класирането. Олимпик Марсилия също е с 23 точки, но е изиграл два мача по-малко. Утре Олимпик гостува на Бордо.