Ливърпул с класика над Уигън (видео)

20:00
Ливърпул победи като домакин Уигън в мач от 12-я кръг на Висшата лига, а срещата на "Анфийлд" приключи при резултат 3:0 за червените.

Всичко по-интересно се случи през втората част на мача. В 48-та минута Уилсън Фигероа бе надигран много леко от Стърлинг, който проби отдясно и подаде за Луис Суарес в наказателното поле. Уругваецът стреля бе подготовка и прати топката във вратат за 1:0.

Десет минути по-късно Хосе Енрике проби по левия фланг и влезе към центъра, където с тънък пас изведе Суарес сам срещу Ал-Хабси, а нападателят елегантно го преодоля с удар с външен фалц.

В 66-ата Енрике също записа името си сред голмайсторите, след като се възползва от недобрата намеса на Ал-Хабси при удар на Стърлинг и оформи крайното 3:0.

По този начин Ливърпул се изкачи до 11-о място в класирането на първенството с 15 точки, докато Уигън остана 14-и с 3 по-малко.

L3-0W weww.fasthighlights.com by fasthighlights-2013

Kireto1232
17.11.2012 23:56

Силен Ливърпул през второто полувреме дано продължаваме добре и за напред а сега е важно на победим и Бойс в Четвъртък ! *smile*

Johan_Cruyff_14
17.11.2012 23:05

Поредният диамант изграден от АЯКС!

jimidim
18.11.2012 06:55

Аякс нямат аналог в света като люпилня на футболисти.За последните 20 години минаха бройката от над 60 такива,продадени само и единствено на грандове.Най- добрата школа са в света.И с перфектна скаутска мрежа за малки деца,които привли4aт в академиите си.

dzhalev_71

Луис взима първата златна обувка за сезона. Малко неочаквано, но доста добро постижение. Дано продължи да вкарва. Явно си е взел забележка за симулациите и е станал коренно различен. Ако продължава така имам чувството, че ще направи нещо подобно на това с Аякс - 35 гола в 33 мача през 2009-10.

LFC_Fan93
17.11.2012 23:30

Cheers mate!!!*beer**beer**beer* Днес арсенал направиха също много хубав мач,нищо лично против тотнъм,но не ги харесвам и се радвам,че ги одрусахте с разлика.

fhh
17.11.2012 23:23

*beer**beer**beer*

luiz_lfc1
17.11.2012 22:22

Луиз Суарес е просто уникален!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

fhh

Честито на всички!*beer**beer**beer* Дано направим от тук една добра серия с победи,сега е момента!Канарчетата удариха червената буза хахахахахах!!! YNWA

LFC_Fan93
17.11.2012 22:10

Суарес и Стърлинг заформят едно феноменално партньорство,а с играта на енрике и уиздъм,нещата в атака и по крилата изглеждат много добре.В центъра сме добре имаме и алън,и шахин,и шелви,а в този мач и хендерсън показа едно друго лице от своята игра с много тичане и себераздаван,което много ми се понрави,а също забелязвам,че работи изключително много в подобряване на физиката си,че и му личи доста.*joking**beer*

skivur
17.11.2012 21:34

Ако се загледате в 2,3тия гол Ливърпул започва да играе с старание и огромна класа.Огромен напредак.

overdrive
17.11.2012 21:28

Стърлинг и Суарез са неудържими в атака *beer*

cecko_bg
17.11.2012 20:58

ей от тоя Енрике ще стане голям играч помнете ми думата . Даже може и легенда да стане на ливърпул !

kirari111
17.11.2012 20:50

Хосе Енрике става все по - добър.Надявам се да вкара още голове и да има още асистенции.*beer*

17.11.2012 20:23

Ех тоя Суарез , ако не е той Ливърпул ще се борят за оцеляване.

Notlike
17.11.2012 20:07

Еее, сетиха се най-после... относно мача - слабо първо полувреме и класно второ. Суарез отново над всички заедно с Хосе Енрике, който набира все повече увереност.