Черна Гора изпревари Англия след класика над Сан Марино

09:05
Черна Гора победи с категоричното 3:0 Сан Марино като домакин и измести Англия от първото място в група Н на квалификациите за Световното първенство в Бразилия през 2014 година.

Андрия Делибашич се разписа два пъти през първото полувреме, за да осигури комфортен аванс на своя тим пред почивката, а през втората част Елсад Зверотич оформи крайното 3:0.

По този начин тимът на Черна Гора събра актив от 10 точки и зае първо място в групата, докато Англия вече е на второ място с 8 точки. Полша е на трето място с пет точки, а до края следват Молдова, Украйна и Сан Марино. В единствената друга квалификация в зона Европа вчера Северна Ирландия и Азербайджан направиха равенство 1:1.